Wpis z mikrobloga

Szczerze to ta cała afera z Pawłowskim nie wyjdzie federacji na dobre. Waldemar Kasta jest w KSW od wielu lat i nie wierzę że zarabia 4k na miesiąc (mimo że KSW ma podobne przychody co Fame). Pan Pawłowski kreował się właśnie na takiego Kastę (stając się pewnym symbolem Fame), aż tu nagle z dupy zaczęli go odsuwać i nie zgadzać się na jego zarobki, które jak się okazały, nie były jakieś horrendalne.

Fame będzie teraz znana jako federacja, która żydzi swojemu własnemu konferansjerowi xD

A jak jeszcze do tego dodamy #!$%@? rozstanie się z Chwytakiem, odsuwanie Trybsona, czy odejście w niewyjaśnionych okolicznościach Julii Madaj, to już w ogóle dochodzimy do wniosku, że oni tam w ogóle nie szanują swoich własnych pracowników.

#famemma
  • 59
@slepauliczka: Materiał Wardęgi i cała jego działalność to było najlepsze co spotkało Pawłowskiego (który nie ma takiego charakteru, żeby samemu walczyć o swoje).

Rozpara się dogrywał w ostatniej chwili o 1 w nocy, więc Wardęga już nie miał szans się dokładnie przygotować.

Zrobił jednak co miał zrobić i wiele ujawnił. A bez niego, to wszystko zostałoby przemilczane.
@Back_Space ja to widzę inaczej ¯_(ツ)_/¯

Tak samo tłumaczenie, że boxdel nie wiedział i zaszła pomyłka. Gadał te głupoty kilka razy, nikt mu nie wyjaśnił po rozmowie z Wardęga, że to nie jest prawda (na konferencji znowu mówił głupoty)? Jak to się stało, że boxdel nie będąc stroną miał złe informacje i w dodatku mówił je z pewnością w głosie jakby ktoś mu kilka razy powtarzał wcześniej albo dobrze kłamie. Dlaczego nikt
@Back_Space: Pawłowski chciał pokojowo zakończyć i urwać temat, Wardęga nie potrzebnie poruszył ten temat na cage i wtrącił swój wscibski nos w nie swoje sprawy (no tak na takim czymś porwadzi swój kreatywny kontent). Gdyby nie Wardęga to myślę że oświadczenie dogadane pomiędzy dwoma panami wyszło by prędzej czy później, zapewne na konferencji 2. A tak to Pawłowski za sprawą Wardęgi zrobił sobie kiepski PR. Po fejmie spłynie to jak po
Pawłowski chciał pokojowo zakończyć i urwać temat, Wardęga nie potrzebnie poruszył ten temat na cage i wtrącił swój wscibski nos w nie swoje sprawy


@#!$%@?: co za bzdura. Na Cage'u rozmawiali głównie o Lil Masti, to Boxdel poruszył temat Pawłowskiego.

Gdyby nie Wardęga to myślę że oświadczenie dogadane pomiędzy dwoma panami wyszło by prędzej czy później, zapewne na konferencji 2


@#!$%@?: Kolejna bzdura. Przecież Wardęga nic nie zawinił w sprawie braku oświadczenia.
Julii Madaj


@Back_Space: a no to racja, wczesniej chyba na każdej gali i konfie stała, a jakoś ostatnio się nie pokazuje. Kiedys chyba nawet na ktoryms punchdownie ja widzialem, ale juz nie pamietam dobrze czy to ona byla
odejście w niewyjaśnionych okolicznościach Julii Madaj


@Back_Space: XD
Oni mają się nawet ludziom tłumaczyć czemu nie ma jakiejś ring girl? Przecież ring girl to jest chyba nawet zewnętrzna firma a nie zatrudnianie bezpośrednie przez fame mma

A co z tego, że odsuwają Trybsona? Przecież mają do tego pełno prawo, bo to ich federacja. Nie uwierzę, że każda federacja przedstawia jakieś oświadczenie jak zmienia komentatora
@Meserole: Ring girl to celebryta albo komentator? Ja nie mówię o zawodnikach, ale czepianie się o ring girl czy komentatora to przesada (tym bardziej że kilka razy były zmiany w komentowaniu)
Nie wyobrażam sobie, żeby musieli dawac pismo
„Nie pracujemy już z ring girl jakąś tam z powodu x „
@Szyme1: xD
Ale tu nie chodzi o to, że odsunęli Trybsona, tylko o to że zrobili to na 1 dzień przed galą. Podobnie zresztą potraktowali Pawłowskiego jak mu na ostatnią chwilę Rozpara wyszedł z ofertą, mimo że miał po 2 dniach.