Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Byłem dzisiaj u koleżanki na wsi, ledwo 4km od Kutna, i ja #!$%@?ę, to miejsce jest wprost kopalnią lokalnego folkloru, który aż się prosi o utrwalenie*.
Dodałem dzisiaj tylko jedną kapliczkę bo pizgało, ale już jestem umówiony na wiosenny trip rowerowy. Szkoda tylko że nie wszystko da się dodać, bo o ile kapliczkę z pic real, czy ładnie upamiętnione miejsce rozstrzelania żołnierza AK przez LWP przejdzie bez problemu, tak np. zwykłego odrapanego kamienia, za którym kryje się bardzo ciekawa historia diabła, który chciał wydobywać z niego złoto nie będę nawet próbował zgłosić, bo nikt tego nie klepnie - szkoda, ale sam bym pewnie odrzucił takie zgłoszenie, bo skądbym miał wiedzieć, czy ktoś nie zmyśla.


#wayfarer #pokemongo #folklor
Zwanek - Byłem dzisiaj u koleżanki na wsi, ledwo 4km od Kutna, i ja #!$%@?ę, to miejs...

źródło: comment_161498738669Yd4WYwgD2FuziV5Z7dw9.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Klotzmann: I przez to że mnogość tych stodół, to nie #!$%@? by się nie nadawały. Ale takie miejscówki za którymi kryje się jakaś historia, nawet jeśli głupia i bez morału jak w tym przypadku, mega mnie jarają. Tym bardziej że część ludzi w nie wierzy.
@Czerwone_Stringi: Wtedy chyba dam sobie spokój z dodawaniem. Wydaje mi się że po to jest rubryka opisu, żeby utrwalać takie rzeczy.
@Zwanek: Ja za takie opisy daję zawsze 5*, chyba że mam pewność kogoś poniosła fantazja. Co prawda jest szansa że ktoś to zmyślił aby zwiększyć szanse na akceptacje poi ale co mi tam. Przynajmniej coś wyróżnia daną kapliczkę wśród setek niemal identycznych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Semi676: Nie mam pojęcia(to jest strasznie #!$%@? że powodu nie udostępniają), ja bym klepnął. Może np Street View nie ma albo znacznik źle umiściłeś? Możliwe też, że ktoś nie doczytał i pomyślał, że utrudnia działanie służb xD
Imo, powinieneś dodać jeszcze raz - jest powiedzenie, że w tej grze zaakceptują wszystko, tylko pytanie za którym razem :v

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheDudee: Niestety na to nie ma jak źródła dać - musiałbym chyba starszyznę wiejską ponagrywać jak o tym opowiadają :v
Jedyne miejsce z jakąś tabliczką jest tam, gdzie rozstrzelali żołnierza AK, ale to też taki suche info, że w 45 rozstrzelało go LWP i tyle. Całej reszty - o liljach posadzonych by oznaczyć "mogiłę"(rosnących tam do dziś, btw), o późniejszym, potajemnym przekazaniu ciała rodzinie etc. dowiedziałem się od lokalsów.
Niemniej liczę
@Semi676 pewnke małe stulejki się zesrały, że nie ma sfery, typowe polactwo inne kraje tego nie robią a tu hurrr durrrr sfera bo przecież z satelity nie widać. Zwierzęta
@SzyszQ zrobiłem zdjęcie sferyczne, udostępniłem w street view, opisałem ten punkt zgodnie z informacjami z internetu, tak więc informacja jest prawdziwa. A z informacji z emaila dostałem taką ogólną informację:
"Nomination title or description is not relevant, Nomination does not meet acceptance criteria, The real-world location of the nomination appears to represent a generic store or restaurant"
Ale jeszcze raz spróbuję dodać
@TheDudee: zawsze jest powód odrzucenia napisany. jednak jak się chce wystarczy zgłaszać daną rzecz do skutku. 1 zgłoszenie najczęściej odrzucają, jednak jak widzą że coś w tym samym miejscu jest powielane to po pewnym czasie akceptują