Wpis z mikrobloga

moj niebieski kupil (zlozyl sobie sam) zajebiaszczy PC do grania i z racji tego, ze gamerką nie jestem, ale lubie czasem sobie pograć w wyścigi, ewentualnie #!$%@?, powiedzialam, że kupię nam pady. oboje wiemy, że nie kupię xboxowych ani psowych bo mi szkoda kasy na to - będziemy grać raz na jakiś czas tylko, ale jak grac to z przyjemnością.
czy macie jakieś kontrolery do polecenia, które robią robotę - tak jak wspomniałam, dla średnio-laiczki - do PCta, bez miliarda udziwnień, bo jesteśmy normalni? najlepiej tkaich nie za drogich, powiedzmy do 30 funów ~ 150 PLN
#gry #komputery #steam
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@save_the_drama: za około 100 zł można spokojnie kupić oryginalego pada od Xboxa 360 moim zdaniem to najlepsza opcja budżetowa, szczególnie ze względu na natywna kompatybilnosc z grami identyczna jak w przypadku nowszych wersji tego pada
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: za sztuke, juz be przesady xD
@sanczo_spido: gracias, obczajam! w UK kupuję więc znajdę :D
@m1szczu: ale jak to? patrzylam na currys (UK) i mi po 30 funtow wychdzily te normalne, a jakies takie tanie tylko z logo xbox to srednio, juz wole u chinola. No i czy takie będą z PC działać? (sorry, jak wspomniałam, jestem laiczką) _(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@save_the_drama: Nie dziaduj, dołóż po 50zł od sztuki i bierz pady od Xboxa One. To nie zakup na miesiąc tylko na kilka lat.

Kupisz jakieś gówno na przewodzie i tylko będziecie się irytować. Zaufaj mi, nie warto oszczędzić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@save_the_drama: Serio nie warto brać tych nołnejmów. Takie absolutne minimum imho to pad od x360 (od kilku lat używam i nadal działa, ogólnie jestem zadowolon xD), ale teraz to już polecam brać te od xone ( ͡° ͜ʖ ͡°) bendzie pani zadowolona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@save_the_drama: To jest zamiennik akurat i w sumie nie wiadomo jaka jakość wykonania i tak dalej, a przynajmniej ja nie wiem bo pierwszy raz na oczy widzę te firmę ( ͡° ʖ̯ ͡°) może ktoś bardziej obeznany przyjdzie to Ci powie czy warto czy lippa
  • Odpowiedz