Wpis z mikrobloga

moj niebieski kupil (zlozyl sobie sam) zajebiaszczy PC do grania i z racji tego, ze gamerką nie jestem, ale lubie czasem sobie pograć w wyścigi, ewentualnie #!$%@?, powiedzialam, że kupię nam pady. oboje wiemy, że nie kupię xboxowych ani psowych bo mi szkoda kasy na to - będziemy grać raz na jakiś czas tylko, ale jak grac to z przyjemnością.
czy macie jakieś kontrolery do polecenia, które robią robotę - tak jak wspomniałam, dla średnio-laiczki - do PCta, bez miliarda udziwnień, bo jesteśmy normalni? najlepiej tkaich nie za drogich, powiedzmy do 30 funów ~ 150 PLN
#gry #komputery #steam
  • 28
  • Odpowiedz
@Antlioon: no dobra, ja myślałam, że jak ma iXik to znaczy ze oryginał, ehhh, juz miałąm nadzieję. Czy to nie jest naruszanie znaku towarowego przypadkiem? chociaż pewnie linie nachodzą na siebie o 1 stopień inaczej, więc już można ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Patus_Michal_Pol: haha myślę że widzi nawet więcej, ale to trzeba by jego zapytać. Chociaż ja bez nadzoru bym go raczej nie włączyła sama go bym się bała że coś przestanie nagle działać samo z siebie i będzie na mnie (ʘʘ)
  • Odpowiedz