Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 950
No elko wariaty xD!!!
Mirasy, mirabelki mamy piąteczek.
Siedzę sobie, od środy na elquattro przez kontuzje łokcia. Na codzień jeżdżę tirkiem (kierowcy - tak bardzo znienawidzona grupa na wypoczq) na trasach Polska - Hiszpania.
Tak sobie pomyślałem, może bym się jakoś zbratał z serwisem, przez małe #rozdajo
Słuchajcie, robimy tak...

Jak będzie 500 plusów pod wpisem losuje spośród użytkowników jedną osobę której wyślę słodkie wino Malaga w postaci trzylitrowego baniaczka.

Często robię zakupy dla znajomych, Malaga to główny element zamówień.
Wino - bardzo słodkie, lekko palone, koloru krwistego,ciężkie.

PS
Jeśli ktoś mi pomoże, jak mam przeprowadzić sprawiedliwe losowanie z poziomu telefonu, będzie nagroda dodatkowa w postaci "czego tam se z Hiszpanii życzysz" ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rozdajo #gownowpis #piatek #bekaztransa
  • 58
@p1etr4s: Ile lat już jeździsz? Żona nie ma już dość twojej pracy,że ciągle Cię w domu nie ma przy niej i dzieciach? Nie mówi,że czasem wolałaby żebyś był częsciej w domu kosztem mniejszych zarobków? Jak to wyglada?
@p1etr4s: dobrze poszukaj pracy innej jak chcesz widzieć dzieci. Ja wskoczyłem z autobusow na zestaw w tym roku ale szukałem roboty żeby nie być aż rak gosciem w domu jak w miedzynarodowce. Jezdze 2-3 kursy tam i z powrotem PL-DE i wyciągam 7-8 /mc. Każdy weekend w domu, co dwa dni parenascie godzin w domu. Fakt, ze nocki, ale idzie przywyknąć. Szerokosci kolego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartmil555: nie wyjeżdżam nikomu przed maskę.
Wiem, są tacy kierowcy. Chociaż, powiem szczerze, w Polsce na drogach szybkiego ruchu i autostradach panuje nadwyraz wysoka kultura jazdy.
Na przykład w Hiszpanii to każdy sobie zajeżdża drogę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DamianooTrucker: chłodnią, tak.
Często wozimy towar na biedronki, selgros.
Jest duże prawdopodobieństwo, że jak kupowaliście kiedyś w biedrze warzywo, albo owoc i na etykiecie widniało "kraj pochodzenia: Hiszpania" to jechało na mojej pace ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xydeN-: trzy lata. Żona woli, żebym nie jeździł, dzieci - no to wiadomo, "tata musisz już jechać?", ale tak jak pisałem - to po prostu trzeba lubić. Coraz częściej chodzi mi po głowie, żeby to rzucić, ale z drugiej strony, Hiszpania, ma w sobie coś takiego, że chce się tam wracać.
Pracowałem wcześniej przy elektryce i na koparce (w sumie w tej samej firmie). I troszkę mi się do tego tęskni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DamianooTrucker: noo La Jonquera () - stamtąd, właśnie będę przywoził winko.

Ogólnie, to od tego roku dużo jeździmy na Ukraine. Ze trzy trasy temu, poznałem takiego dziadka w kolejce na granicy. No i gadka - szmatka, pierdy typu: "a dzieś ty młody był?" itd... No i mówię, że głównie jeżdżę na hiszpanię, ale okazyjnie się i Ukraine zrobi, jak nie ma kto jechać.
Na