Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 950
No elko wariaty xD!!!
Mirasy, mirabelki mamy piąteczek.
Siedzę sobie, od środy na elquattro przez kontuzje łokcia. Na codzień jeżdżę tirkiem (kierowcy - tak bardzo znienawidzona grupa na wypoczq) na trasach Polska - Hiszpania.
Tak sobie pomyślałem, może bym się jakoś zbratał z serwisem, przez małe #rozdajo
Słuchajcie, robimy tak...

Jak będzie 500 plusów pod wpisem losuje spośród użytkowników jedną osobę której wyślę słodkie wino Malaga w postaci trzylitrowego baniaczka.

Często robię zakupy dla znajomych, Malaga to główny element zamówień.
Wino - bardzo słodkie, lekko palone, koloru krwistego,ciężkie.

PS
Jeśli ktoś mi pomoże, jak mam przeprowadzić sprawiedliwe losowanie z poziomu telefonu, będzie nagroda dodatkowa w postaci "czego tam se z Hiszpanii życzysz" ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rozdajo #gownowpis #piatek #bekaztransa
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DamianooTrucker: ogólnie, to wschód jest zaj*bisty.
Wiadomo, trzeba się nawk**wiać na granicach, bo kolejki, bo trzeba tradycję zapłacić. Ale ogólnie jest przyjemnie.
Tani alko i fajki.

Historia mojego kolegi z firmy, co głównie jeździ na UA.
Stoi w kolejce do odprawy, wiadomo 100UAH wsadzone w paszport, nagle wbija wojsko, z długą bronią, w pełnym umundurowaniu i mówi, kto współpracuje na prawo, kto nie na lewo.
Normalna sprawa - wszyscy idą na
@p1etr4s: Miras biczowani są tylko wariaty ( ) najczęściej kierowcy ze wschodu, no i niestety nasi z ułańską fantazją.

W trakcie tras już nie jednemu kierowcy trucka się dziękowało.

Zdrówka na elquattro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ci życzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bart_messi: wśród naszych kierowców widać na prawdę wysoką kulturę jazdy.
Może nie jest tak jak w Niemczech, czy Francji, ale na pewno nie mogę powiedzieć, że Polacy to chamy za kierownicą.

Fakt, jak pracowałem na miejscu i robiłem jakieś 20k km rocznie to też mówiłem że w polszy jak w lesie, że same chamy i prostaki za kierownicą.
Ale teraz, jak robię 20k km miesięcznie to wygląda to zupełnie inaczej.

Polecam
@nosze_ortalion: w każdym zawodzie można pracować bez szkoły i bez higieny. Popatrz tylko w lustro ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@p1etr4s: No i riposta na poziomie gimbusa w stylu „chyba ty”
Nie ma się co oszukiwać... sam napisałeś, ze masz problem z umyciem się.
no i bardzo rzadko można spotkać profesorów wyższych uczelni za kołkiem. Albo programistów 15k.
No to jak to jest? Macie jako grupa zawodowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nosze_ortalion: jazdę, trzeba lubić. Nie każdy się do tego nadaje. Spotkałem wiele osób z wyższym wykształceniem, którzy pracowali za kółkiem.
W dzisiejszych czasach, głupsza osoba może zdobyć tytuł magistra jak prawo jazdy.
To, że zdarzyło mi się mieć problem z prysznicem, to fakt. Równie dobrze, mógłbym napisać, że jak będzie awaria wodociągu i nie będziesz mógł skorzystać ze swojej łazienki to też jesteś brudasem.
To, że zdarzyło mi się mieć problem z prysznicem


@p1etr4s: xD

W dzisiejszych czasach, głupsza osoba może zdobyć tytuł magistra


@p1etr4s: no jak ktos studiuje turystyke albo socjologie to sie nie dziwie, ze musial siadac za kolko xD
ciegle jestesmy na poziomie małp jsli chodzi o agrumentacje jakbys nie zauwazyl. mowimy o prawdziwym wyzszym wyksztalceniu ;)

tak jak wyzej wspomnailem. nie 100% ale wiekszosc.... moze ty ukonczyles politechnke i wozisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nosze_ortalion: wrzucasz wszystkich do jednego worka. Rozmowa z Tobą, nie ma większego sensu, bo prawdopodobnie nic w życiu nie osiągnąłeś i nie osiągniesz. Nie możesz podzielić się jakimkolwiek doświadczeniem, dlatego obrażasz wszystkich dookoła.
wrzucasz wszystkich do jednego worka. Rozmowa z Tobą, nie ma większego sensu, bo prawdopodobnie nic w życiu nie osiągnąłeś i nie osiągniesz. Nie możesz podzielić się jakimkolwiek doświadczeniem, dlatego obrażasz wszystkich dookoła.


@p1etr4s: przeciez napisalem wyraznie DWA razy, ze nie twierdze, ze wszyscy tacy sa i nie pisze o 100% kierowców... umiesz ty czytać ze zrozumieniem?

prawdopodobnie nic w życiu nie osiągnąłeś i nie osiągniesz.


@p1etr4s: xD no prawdopodobnie sie