Wpis z mikrobloga

@leaving_meaning: Hikvision - kamery tak, rejestrator nie. Kamery z doświetleniem czteromegapikselowe instalowałem i ładnie działają, natomiast dobrany przez system rejestrator nie dawał rady, miał strasznie dziwne ustawienia rozdzielczości, wszystko było jakby ściśnięte. Pomogła wymiana na Keeyo. Sprawdź sobie na ivel.pl - od nich brałem .
@kwantowykocyk: przy takim domowy systemie to soft na rejestratorze dahuy mnie wyprowadza z równowagi :P no i taka wysoka półka kamer PTZ z dahuy nie ma porównania do tych tanich rozwiązań.

@Wiskoler_double: nie wiem na jakim rejestratorze i kamerach to robiłeś ale mam za sobą trochę instalacji i w życiu nie miałem takiej sytuacji.
Ja bym proponował dahua lub hik ze względu na popularność i cene/jakosć. Axisa do zastosowań nieprofesjonalnych dyskwalifikuje cena. A z vivotekiem nie mialem większej styczności. Kwestie o których piszą moi poprzednicy w stylu że rejestrator nie daje rady to po prostu zły dobór sprzętu. Nie zawsze jest tak że dasz jakieś kamerki, jakiś rejestrator i jakoś będzie działać. Dlatego np. dahua na kilka rejestratorów 4-kanalowych każdy ma inną cenę i inne możliwości.