Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 352
No i p0lka się zesrała bo nie chciałem gadać z wielorybem lądowym. Po co otyłe laski zakładają se te portale? Przecież żaden normalny facet nie poleci na tucznika xd. Jest tak dużo ładnych dziewczyn, że serio, ale najpierw siłka i dieta, a potem amory. Facet to co innego, grubszy facet może być misiem przy którym kobieta czuje się bezpieczna, często jest też silny, a baba? Zazwyczaj to po prostu góra tłuszczu bez mięśni.

Ale poszedłem do lustra, spojrzałem w nie, i nie ma ktoś może traktora do pożyczenia?

A i wiem, że miała być żyrafa, ale jeszcze takiej nie upolowałem.

#blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #badoo #tinder
A.....0 - No i p0lka się zesrała bo nie chciałem gadać z wielorybem lądowym. Po co ot...

źródło: comment_1614934832KxJsL1PCfw3wzJx3oXXrEL.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@konopiapolska: no a jak chcesz inaczej kogoś poznać? Fajni faceci też są oblegani. Ja bardzo dużo pracowałem aby znaleźć się w tych 20 procentach, nie jestem może giga chadem, ale jestem wysoki, mam kasę, wykształcenie i gadkę. Na zainteresowanie nie narzekam.
  • Odpowiedz
Facet to co innego, grubszy facet może być misiem przy którym kobieta czuje się bezpieczna, często jest też silny, a baba?


@Angil230: Raczej odwrotnie. Mało jest otyłych seksownych mężczyzn, to się wyklucza. U kobiet natomiast szerokie biodra i duże piersi to atuty. Spójrz na modelki plus size, które aż ociekają seksapilem.
  • Odpowiedz
Facet to co innego, grubszy facet może być misiem przy którym kobieta czuje się bezpieczna, często jest też silny, a baba? Zazwyczaj to po prostu góra tłuszczu bez mięśni.


@Angil230: z moich obserwacji zarówno u faceta jak i u kobiety te parę kilo więcej nie jest dużym problemem, na parę kilo dużo osób przymknie oko, ale gdy już wchodzi się w poważną nadwagę lub nawet otyłość, to zupełnie inna historia. Osoby
  • Odpowiedz
@Jasnoniebieska: tylko że tego się nie robi będąc grubym. Szerokie biodra i duze cycki to kwestia genetyki, tylko taki wariant jest seksowny, a spasione dupsko którego pochodną jest większy cyc cieszy tylko ludzi którzy nie potrafią uwieść kobiety która cokolwiek ćwiczy.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.