Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (agrestowy), 07:02:03, Piątek, 05 marca 2021. Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila. Słońce wstało dziś o 06:26. Będzie oświecało nas 11 godzin i 3 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:58 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:30. Ciemna noc zapadnie o 18:47, ale gwiazd można wypatrywać od 18:06.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (agrestow...
  • 47
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @omi-omi: @TullamoreD: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Syskiev @zt_im: @acotusierobi:

Witam wszystkich serdecznie! Mamy to! Piątek, piąteczek, wódziunio! Zapewne większa część z Was już może wieczorem wybrać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
To już piątek! Jestem zawiedziona trochę bo dostałam wczoraj receptę ale nie na to co liczyłam. Prosiłam o coś co mi nie siądzie na żołądku a dostałam tabletki które używają ludzie chorujący na raka mózgu :/
Dodatkowo, zostały one wycofane w Skandynawii, Japonii i paru innych krajach ale w Niemczech mają sie dobrze xD
Plusem wczorajszej wizyty jest skierowanie do neurologa i szereg innych badań. Miłego piątku i do jutra :)
@
@bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @Pjotsze: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @Dioddy: @Dddkop: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @omi-omi: @Hansim33: @AllGoesWrong @nie_mowie_po_kociemu

@slabehaslo porządek zrobiony, na melinie spokój na razie ;) Zobaczymy w weekend.

@mobutu2: my za Tobą bardzo tęsknimy tutaj, odzywaj się częściej!

@TomTailor100 dobra, coś wymyślimy wieczorem

Hejka!
Bardzo ładnie mnie pozszywali, także raczej nie będę wyglądać jak ten
shittysupport - @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017...

źródło: comment_1614944751UaMekwPjjBRlHIG7Oniz7t.jpg

Pobierz