Wpis z mikrobloga

Najwiekszym #przegryw nie są samotne mirki ktore chcą poprostu zaznać troche ciepła a są nimi spermiarze ktorzy niszczą rynek matrymonialny swoimi wlasnymi pieniedzmi. ktore przelewają internetowym protytutkom. Nie ma i nie bedzie wiekszego upokorzenia dla faceta ktory placi za kawalek tzipy na ekranie typu showup czy onlyfans. Spermiarstwo napedzilo popyt i to oni stworzyli calą tą machine #!$%@?
#p0lka
Pobierz
źródło: comment_1614923136VkCJ62LEzofxucyI6WjIEL.jpg
  • 161
@Hissis: Alez ja bron boze nie szkaluje dziewczyn ktore zarabiają w ten sposob, jest popyt to i jest podaż to oczywiste. Co tego kto kupuje jaki tel to mi to rybka bo to nie odbija sie na moim ani innych ziomkach zyciach. Tu chodzi o to ze facet-sperimiarz upadl tak nisko by placic za cos co jest dostepne ZA DARMO w internecie? Naprawde ciezko mi pojac jak mozna #!$%@? kilkadziesiat plnow
@slozubn: Prostytucja jest prostytucją bo od wieków nie było na niej jawnego przyzwolenia. Kobiety sprzedające swoje cialo w Internecie nie mają takiego poczucia, że robią coś co sie wiąże z ostracyzmem. Wręcz przeciwnie. Tysiące polubień pod tyłkiem na Instagramie, czy bycie dziewczyną z onlyfans wiąże się często z byciem "tą fajną" w oczach imprezowego otoczenia. Nie bez przyczyny młode kobiety coraz częściej wybierają tą drogę. Zaś w byciu prostytutką nie ma
@Indoktrynator: osobiscie moze kiedys mialem z tym problem, dzisiaj prostytutka to dla mnie zawod jak kazdy inny, powinien byc prawnie usankcjonowany a panie na DG i placic normalnie podatki od swoich uslug. To bylol, jest i bedzie i zadna sila przez laty z tym nic nie zrobila ¯\_(ツ)_/¯

Wnerwia mnie tylko hipokryzja i stwierdzenie ze onlyfans przeciez nie jest zle a potem taka laska zaklada rodzine a dzieciak po kilku latach
Powiedz zatem geniuszu skąd bierzesz pieniądze na życie?


@Tomba: Na pewno nie z prostytuowania się przy tokarce czy na innym wózku widłowym.

iks de


@MisterTwister:
Uuuu. Zabolało?

prostytucja to taki sam zawod jak bycie managerem czy wspomniany #!$%@? u janusza


@spacja_enter: No skoro taki sam, to bycie managerem czy wspomniany #!$%@? u janusza to taka sama prostytucja jak showup czy inny onlyfans. To czego piszesz, że się nie rozumiemy?
@MisterTwister: przy onlyfans dobre jest to że kiedy Cię laska wkurzy to idziesz do innej. Siłą rzeczy klientela takich tworów to ludzie, którzy nie potrafią zbudować dlugotrwałego związku na zdrowych zasadach, ze wszystkimi wadami i zaletami z tym związanych. Onlyfans również mówi dużo o priorytetach współczesnych kobiet, to już nie to samo co jeszcze 40 lat temu. Pokolenie bezwstydnych świń które chodzą z gołymi dupskami