Wpis z mikrobloga

Dzisiaj chciałem odnowić usługi hostingowe i domenowe w #ovh. Jakie było moje zaskoczenie, gdy wygenerowane przeze mnie zamówienie było o 60 zł wyższe w porównaniu do poprzednich zleceń, z tytułu wymuszonej usługi CDN, której nigdy nie zamawiałem, a która to została chamsko wciśnięta, bez jakiegokolwiek pytania. Wykop dla przyszłych pokoleń, aby zwracać uwagę na to, za co się płaci. #hosting #it #informatyka #internet #www #stronywww
  • 5
@racklette: Jestem zdezorientowany. Załatwiam sprawę przez ticket. Żeby pozbyć się wpierdzielonego na chama CDN'a za 60 ziko, muszę uprzednio usunąć cały hosting wraz z danymi! Toż to szaleństwo.
@CeZiK_: Panel zrobiony iście po francusku. Muszą być oryginalni na siłę - kwestia narodowa. To samo można zauważyć we francuskim Citroenie, gdzie języczek zwalniający zamek pod maską samochodu, przesuwa się w drugą stronę, tj. inaczej niż we wszystkich autach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam tam 14 domen od kilku lat i nigdy nie miałem podobnej sytuacji. Panel to wiadomo zamula, ale da się przeżyć bo nie korzysta się z niego codziennie