Wpis z mikrobloga

@hphp123: no chyba nie. Jakąś formę zapłaty twórcy muszą dostać. Jeśli nie z obejrzanej reklamy to jak nie będzie się kalkulowało przejdą na płatne subskrypcje. Ja jednak wolę obejrzeć reklamy. Jakby nie patrzeć dla jakiejś części tego co moglibyśmy czy możemy zobaczyć Adblock jest bardzo szkodliwy i to tak naprawdę jest miecz obusieczny, tylko tego jak widzę nikt nie bierze pod uwagę. Pewne rzeczy wogole nie powstaną bo oczywistym jest że
@Toniejawtedy: to jest wlasnie kwintesencja blednego myslenia takich ludzi jak Stanowski. Z ogolnie dostepna strona w internecie, ktora pobralem do pamieci komputera, moge sobie zrobic co mi sie podoba. Skryptem zamienic wszystkie slowa „Krzysztof” na „#!$%@?” jak bede mial ochote. Jak portalom to nie pasuje, niech dostarczaja tresc tylko zalogowanym uzytkownikom po wniesieniu nalezytej oplaty... No, ale wiadomo, ze tego nie zrobia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Toniejawtedy Nie do końca. Niektóre przeglądarki mają wbudowane skrypty do blokowania reklam. A Weszło, jako cebulaserwis nie zainwestował swojego czasu w odpowiedni regulamin. Ten, który jest na stronie, nie mówi nic o wyłączaniu AdBlocka. Więc ścieżka, wg Stanowskiego, powinna wyglądać tak:
- wchodzę na stronę
- lecę do zakładki z regulaminem
- nie ma słowa o reklamach
- nie daje mi to spokoju
- wysyłam maila na kontakt@weszlo.com z pytaniem, czy aby
@Gorejacy_krzak_agrestu:

Nie do końca. Niektóre przeglądarki mają wbudowane skrypty do blokowania reklam.

To twoja odpowiedzialność aby używać oprogramowania, które nie łamie zasad korzystania z serwisu.

A Weszło, jako cebulaserwis nie zainwestował swojego czasu w odpowiedni regulamin.

Jeżeli nie ma w regulaminie, to nie ma problemu.

@dilbert5150:

to jest wlasnie kwintesencja blednego myslenia takich ludzi jak Stanowski. Z ogolnie dostepna strona w internecie, ktora pobralem do pamieci komputera, moge sobie zrobic
@Toniejawtedy: filmu w kinie nie puszczalem, ale pozostale przyklady testowalem z powodzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale o co chodzi: jesli kupuje produkt, zawieram umowe i obie strony powinny respektowac jej warunki. To jest w pelni zrozumiale. Gdyby chciec uczciwie przeniesc ten model do internetu, dostep do niektorych tresci powinien byc platny. Nie placisz nie dostajesz tresci. Natomiast dzisiejszy net sie spatologizowal, uslugodawcy na ogol zwyczajnie klamia,
@dilbert5150:

pozostale przyklady testowalem z powodzeniem

No to już sprawa twojej moralności czy masz w dupie prawo i umowy z innymi ludźmi.

Natomiast dzisiejszy net sie spatologizowal, uslugodawcy na ogol zwyczajnie klamia, ze cos jest darmowe, albo ukrywaja warunki swojej „umowy” tak, ze praktycznie jej akceptacja jest jednostronna.

Nie korzystaj. Tyle, tu nie ma wielkiej filozofii.