Wpis z mikrobloga

Kolejny odcinek #kolemsietoczy. Rower zamieniłem na śnieżne sanie, zabrałem dubeltówkę i ruszyłem w poszukiwaniu żyjących dziko żubrów na dalekie Podlasie (wiecie jak jest, drogi zasypane, misie polarne i takie tam)...

A tak poważnie mówiąc - spotkanie żyjących na wolności żubrów marzyło mi się od dawna. Tak samo jak zrobienie filmu o tych niesamowitych, majestatycznych zwierzętach, których o włos już by nie było na tym świecie w ogóle. A aktualnie jest ich 10 tysięcy. Z góry dziękuję za wykop, ale przede wszystkim zobaczenie filmu. Trochę się narobiłem

Ps. z tymi saniami to ściema ((( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps2. #gruparatowaniapoziomu
Ps3. Zachęcam do obserwowania nowego #kolemsietoczy jednak z racji, że jeszcze mało kto o nim wie, to pozwolę sobie zawołać osoby wykopujące moje filmy i obserwujące profil.

@WLADCA_MALP
@pickles
@plastik
@tommit
@rogal7
@LegoCiemnyLas
@silentpl
@MLeko29
@neuromancer
@notdot
@MG78
@cns
@raFFcio
@Merlinek
@szymcar
@Baczy
@trochon
@jariosalieri
@Phenomenex
@panna-Wanda
@meheheszki
@Andrzejuniedenerwuj
@FalcoToJa
@Dodi_al_Fayed
@cytrus0
@KotyczCzis
@mountainman
@MadkaP0lka
@0g0r
czarek69 - Kolejny odcinek #kolemsietoczy. Rower zamieniłem na śnieżne sanie, zabrałe...

źródło: comment_1614869896LhfAtOdi3JjVL5SV47SqlN.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Cześć :) prawie miesiąc ciszy, ale w końcu jest nowy odcinek #kolemsietoczy. Dawno nie było nic o Polsce. Pozwolę sobie oznaczyć osoby plusujące i kopające ostatnie filmy. Miłego oglądania i dzięki za wykopy!

@skorexx
@
  • Odpowiedz
Cześć :) prawie miesiąc ciszy, ale w końcu jest nowy odcinek #kolemsietoczy. Dawno nie było nic o Polsce. Pozwolę sobie oznaczyć osoby plusujące i kopające ostatnie filmy. Miłego oglądania i dzięki za wykopy!

@kaleb
@
  • Odpowiedz
Cześć :D prawie miesiąc ciszy, ale w końcu jest nowy odcinek #kolemsietoczy. Dawno nie było nic o Polsce. Pozwolę sobie oznaczyć osoby plusujące i kopające ostatnie filmy. Miłego oglądania i dzięki za wykopy!

@kamas248
@
  • Odpowiedz
Cześć :D prawie miesiąc ciszy, ale w końcu jest nowy odcinek #kolemsietoczy. Dawno nie było nic o Polsce. Pozwolę sobie oznaczyć osoby plusujące i kopające ostatnie filmy. Miłego oglądania i dzięki za wykopy!

@Pulpit_sterowniczy_V8
@grzechgrzech
@AlteredState
@sprite @WiejskieChipsy @laggy @PrzekraczajacGranice @damianbeat @raFFcio @tommit ,@smaczny_boczek @MirRAFal @ysiuojcieoski @roman_z_piwnicy @stawek @CelkA @Fritzowski @kwiatexxx @
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarek69: siemka, mój wujek tez chodzi na takie 'polowania'. Ostatnio u koleżanki w puszczy augustowskiej na drodze do domu cale stado wyskoczyło :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czarek69: Lipsk jest na prawach miejskich od 1983, a wieś w której oglądałeś żubry w puszczy augustowskiej to zapewne Skieblewo. Ostatnio przez żubry pojawiła się tam dosyć duża afera
Szukając żubrów trzeba było się wybrać w okolice m. Krynki/Szudziałowo. Tam parę lat temu widziałem stado 30-40 sztuk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajny film, masz nowego subskrybenta
  • Odpowiedz