Wpis z mikrobloga

@Elec no nie dziwię się ze nie miała obrażeń z takim buildem, cudowne buty których nie wykorzystała i 2 itemy pod tanka i mieczyk na as. I tak jak ktoś mi kiedyś pisał na fb:

  • Odpowiedz
Jak sam nie wyccarujesz i nie zrobisz 1v9 to nie zasługujesz na wygraną i tym bardziej na wyższą range


@harnasiek: P--------e. Supporty muszą całe życie siedzieć w silwerze. Ale mam inny równie idiotyczny pomysł. Jeśli gram lepiej niż gold to powinienem z automatu dostać golda.
  • Odpowiedz
@Elec otóż tak to nie działa XD, nie raz mając największy dmg i prio nie byłem w stanie nic zrobić bo team intowal, jungler 10/13 który twierdził że mam siedzieć bo jestem useless mając 12/4 i support który się ciągle bił - ranga S1-Gold
  • Odpowiedz
@lucaseq: satysfakcja ¯\_(ツ)_/¯ ludzie chyba z natury lubią wygrywać, nie wiem nie znam się, bardziej pytanie do jakiegoś socjologa.
  • Odpowiedz
@Elec: To musisz wiedzieć, że 99% ludzie grający normale:
a) nie potrafią grać;
b) firstpickują postacie;
c) grają na innych liniach niż mainują;
d) mają w------e na wynik;
e) dla odmiany
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: @lucaseq: No i grałem rankedy dla satysfakcji. 8:2 w placementach i wyrzuciło mnie w S1 po czym z-------m taki lose streak że spadłem do S2. Różnica jest tylko taka, że nawet jak przegram drafta to jestem na zero zamiast musieć odrabiać LP.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Swain po reworku jest gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już prędzej bym się odważył trollować moim drugim mainem czyli Leoną.

Właśnie w tym sęk, że musiałbym się nauczyć nowego championa a mi się nie chce bo tyle co ja gram to się sezon skończy zanim zacznę ogarniać.
  • Odpowiedz
@NexciaK: No blic akurat jest plat 2 gdzie ja w poprzednim sezonie miałem gold 3 więc mimo wszystko nie czuję się jakoś źle. Inna sprawa, że vision score ma o wiele do przodu bo ja byłem zajęty rzeczami które powinien robić kto inny.
  • Odpowiedz