Wpis z mikrobloga

@dziadeq: po prostu zamiast pisać maile będzie podchodzić do biurka - on zaoszczędzi 10 minut a my bedziemy #!$%@? do biura XD co ciekasze, w momencie kiedy ja i ta kolezanka sie rozchorujemy i pojdziemy na l4 to nikt nie bedzie mogl za nas robic naszej roboty bo my tylko zajmujemy sie ta dzialka
@ama_tor: kurde u mnie jest podobny klimat. w sensie jeszcze nie dostałam info, że mam być, ale pewnie niedługo to się stanie. też jestem od pisania. niemiłosiernie mnie #!$%@? podejście, że "to trzeba się spotkać i na żywo" / "musimy się spotykać w biurze", gdzie tak serio to pierwszego dnia jest zebranie (ofc mogłoby być online), a potem każdy siedzi i robi i tylko jest trudniej przez większą ilość osób wokół.
@zjebzuzek: Mnie to fascynuje jak wielkie korpo mogą siedzieć zdalnie i u nich wszystko śmiga jak szalone, a małe firmy maja wielkie problemy bo trzeba napisać maila albo zadzwonić zamiast męczyć kogoś nad biurkiem xD
@ama_tor: oni mają zawsze jakieś przeświadczenie, że jak się nie pilnuje i nie zagląda przez ramie, to pracownik odkurza, chodzi do sklepu etc., a że wydają własne pieniądze, to ta wizja ich w #!$%@? boli, bo przecież płacą to masz siedzieć i przypadkiem nie bawić się zbyt dobrze.

mnie śmieszy, jak non stop w tej biurowej rzeczywistości przed 2 falą były akcje typu "chyba miałem kontakt z kimś kto miał wirusa"
@zjebzuzek: u nas był powrót do biura w zeszłym roku na 3 miesiące, aż do października - kiedy ktoś przyszedł z kaszlem i katarem do biura xD. Wiec pewnie teraz be∂zie tak samo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@steemm: Taa. Jasne. Prawda jest taka, że gdy chodzi o podwyżkę, to byle przechodzień z chodnika może Cię zastąpić. A gdy ostatnio wypisałem podanie o 2 tyg. urlopu to dyrektor rzucił mi tekstem "Kto będzie za Ciebie pracował?" Mało nie parsknałem śmiechem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@steemm: Dokładnie. Ehhh, gdy będę chciał złożyć wypowiedzenie umowy to zacznę od tematu podwyżki. Gdy już ustalimy że głównie siedzę i piję kawę to nie będzie problemu z rozwiązaniem umowy za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia XD