Wpis z mikrobloga

Hej Mirkowie. Bawię się w adoptowanie foteli samochodowych na fotele biurowe i już od kilku lat siedzę przy kompie na takowych. Nie powiem, że mój zadziec testował tuziny foteli i pierdział w niejedno siedzisko, ale w tych motoryzacyjnych jest bardzo wygodnie. Mam na sprzedaż fotel i nie chcę się jakoś nachalnie reklamować, po prostu- jest temat, a ja w temacie. Na posiedzenie można się umówić w Wawie. Cena 4500zł, coś tam można negocjować, mogę wystawić fakturę.

Opis:

Fotel biurowy z Porsche 987 Boxter.



Poszycie fotela wykonane z alcantary i skóry eko, fotel w stanie bardzo dobrym, nosi niewielkie ślady użytkowania a materiały są raczej niezłej jakości, przecież to Porsche ;)

Kąt pochylania oparcia ustawiany jest elektrycznie, zasilanie z akumulatora litowo polimerowego 7Ah, na osłonie zamontowałem wyświetlacz informujący o stanie naładowania baterii, oraz gniazdo USB-C. Dołączam kabel do ładowania o długości 1m- na drugim końcu wtyk USB, wszyscy mają takie w ładowarkach do telefonów i wszyscy mają ładowarki, więc nie ma jej w zestawie.

Siłownik 195 pozwala na regulację wysokości siedziska w zakresie 41-51cm, czyli będzie dobry dla osób o wzroście 160-190cm.

Podłokietniki o regulowanej wysokości od 22 do 29cm od powierzchni siedziska.

Kółka firmy OGTM sprowadzane z włoch, solidne i ładne, zero badziewia.

Mechanizm włoskiej firmy DONATI umożliwiający bujanie z blokadą w pozycji pionowej.

Waga 28,5kg.

Słowem podsumowania: fotel jest wygodny, dosyć twardy. Przy pełnym oparciu geometria fotela wymusza postawę z lekkim wypięciem kręgosłupa w części lędźwiowej, co powinno wychodzić na zdrowie. Siedzisko jest równoległe do podłogi.

#fotel #biuro #fotelbiurowy #pracazdalna #korposwiat #homeoffice #meble #ergonomia #stanowiskogracza #gaming #motoryzacja
lugopw - Hej Mirkowie. Bawię się w adoptowanie foteli samochodowych na fotele biurowe...

źródło: comment_1614853260qItaGYvfMax3OatgjIiEnm.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lugopw: mireczku podziel się info co to za podłokietniki i jak je montujesz do stelaża? Jakiś czas temu zrobiłem sobie fotel biurowy z alfy 156, ale brakuje mi podłokietników :(
Podłokietniki to model "VARIO". Niestety ale większość podłokietników które można kupić jest przystosowana do konkretnych modeli foteli biurowych i trzeba trochę kombinować bo nie ma kąta prostego między mocowaniem podłokietnika a płaszczyzną tej kolumny na której odbywa się regulacja wysokości podparcia. Wyjścia są dwa: możesz prostować profil do kształtu, który Ci odpowiada, lub zastosować dystanse korygujące geometrię między podstawą fotela a podłokietnikiem, lub między podstawą podłokietnika a kolumną podłokietnika- jest trochę zabawy,