Wpis z mikrobloga

Odkryłem tag #pokazauto

W listopadzie 2020 kupiłem #suzuki #vitara

Konkurenci jakich brałem pod uwagę?
#skoda #kamiq ale silnik 1.0 3 cylindry turbo to bieda.
#toyota #corolla silnik 1.2 turbo 4 cylindry niestety jezeli chodzi o dynamikę to porownalbym do 1.0 TSI czyli tez bieda

Na vitare padło głównie ze względu na silnik który w porównaniu do wyżej wymienionych był najbardziej dynamiczny podczas jazd testowych a ponad to był najbardziej oszczędny. I nie podważalnym plusem było wyposażenie wersji PREMIUM które w mojej ocenie ma wszystko to czego potrzebuje człowiek w aucie

Trochę tez #chwalesie
Pobierz klepac89 - Odkryłem tag #pokazauto 

W listopadzie 2020 kupiłem #suzuki #vitara 

Kon...
źródło: comment_1614802988obqBXVjj3WYPnqABxRZXeg.jpg
  • 30
@szczotex: Generalnie jestem zadowolony, auto ma kilka niedociągnięć takich jak skrzypiące plastiki od czasu do czasu na nierównych drogach, czy też mogło by być lepiej wyciszone zwłaszcza przy jeździe autostradowej. Czy kupił bym drugi raz? Tak auto dynamiczne i oszczędne i całkiem pakowne, ale brałbym teraz z napędem 4x4 i taki polecam bo jak tylko popada to kontrola trakcji ma co robić przy ruszaniu i moc idzie w mielenie przednimi kolami,
Bardziej opory powietrza, ale jest bogate forum suzuki klub Polska i są patenty aby to poprawić (sznur w uszczelki przy drzwiach - bo tam najbardziej słychać) sam silnik jest bardzo cichy przy 140km/h bo jest poniżej 3000 obr na minutę a jeżeli chodzi o spalanie przy tej prędkości wiele zależy czy jedziesz z klimą czy zapakowany do pełna czy nie itd. Ale między 7 a 8 litrów trzeba liczyć. I fakt ze
140mikronow na całym aucie - ja niezabezpieczałem ale mam już kilka odprysków na masce - myśle że warto na przód jakąś folie bezbarwną położyć ale to tyle ;)
@klepac89: jak z perspektywy czasu oceniasz zakup? Sporo dobrych opinii w necie, ale sporo też np. Że bardzo lekkie i podatne na podmuchy wiatru, bezpieczeństwo niby też średnie na drodze. Wyciszenie wiadomo bez szału. Kupiłbyś drugi raz? Zastanawiam się nad zakupem.