Wpis z mikrobloga

Odkryłem tag #pokazauto

W listopadzie 2020 kupiłem #suzuki #vitara

Konkurenci jakich brałem pod uwagę?
#skoda #kamiq ale silnik 1.0 3 cylindry turbo to bieda.
#toyota #corolla silnik 1.2 turbo 4 cylindry niestety jezeli chodzi o dynamikę to porownalbym do 1.0 TSI czyli tez bieda

Na vitare padło głównie ze względu na silnik który w porównaniu do wyżej wymienionych był najbardziej dynamiczny podczas jazd testowych a ponad to był najbardziej oszczędny. I nie podważalnym plusem było wyposażenie wersji PREMIUM które w mojej ocenie ma wszystko to czego potrzebuje człowiek w aucie

Trochę tez #chwalesie
klepac89 - Odkryłem tag #pokazauto 

W listopadzie 2020 kupiłem #suzuki #vitara 

Kon...

źródło: comment_1614802988obqBXVjj3WYPnqABxRZXeg.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • 2
@bord0: Obejrzałem test pertyna który wyszedl 2 miesiące przed zakupem i ten to auto wychwalił w tym teście. W opinii Pertyna tak ten model po lifcie jeździ już prosto. Dlatego tez udałem się do salonu na jazdę testową i owszem potwierdzam Vitara jedzie prosto, niestety w sx4 scross nadal ten problem występuje
  • Odpowiedz
@LewaRenkaBoga: jedziesz po prostym, dlugim odcinku jezdni, kierownice trzymasz rekami zeby byla nieruchomo, a mimo wszystko delikatnie cie znosi z pasa i musisz robic niewielkie ruchy kierownica. To w miescie jest nieodczuwalne, ale na dluzszych odcinkach irytuje.
  • Odpowiedz
  • 3
@LewaRenkaBoga: Dzieki, w Suzuki scros występuje taki problem ze np jadąc ekspresówka ok 100km/h lub więcej trzeba wykonywać delikatne korekty kierownicą... bo auto nie ma takiego punktu 0 że jedzie prosto. Jest tak że delikatnie znosi w prawo albo w lewo i jadąc na trasie może to denerwować, przynajmniej na początku, bo mój znajomy który ma scrosa mówi ze już tego nie zauważa ;) na szczęście w moim@aucie to nie występuje,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klepac89: musze przyznać Mireczku, że to pierwsza Vitara, która mi się podoba. Po drogach jezdzi tego sporo w bieda wersji, ale przy tym samochodzie ważne jest dobranie odpowiedniego koloru, felg, zeby to wyglądało. Gratuluję zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klepac89: ile kosztowało ? Ja zdecydowałem się na kamiqa ;) ale ja dałem 83 tys stawiam że ty jednak około 100 z wyglądu to Suzuki mi się podoba - wcześniej jakoś go nie widziałem
  • Odpowiedz