Wpis z mikrobloga

2 pytanka do #perfumy
- co sądzicie o Franck Olivier Eau de Passion? Nada się dla młodej osoby?
- czy po powrocie kodów na darmową dostawę na notino zwykle podnosi ceny? I czy skitrane w koszyku produkty utrzymają wtedy swoje stare ceny?
  • 12
- co sądzicie o Franck Olivier Eau de Passion? Nada się dla młodej osoby?


@Eustachiusz: To jest ten klon Platynowego? Jak tak to na ślepo ciężko trafić bo zapach jest zajebisty ale to niemalże odwrotność takiego Erosa xd
Dlaczego odwrotność?


@Eustachiusz: Bo jest chłodny, ziołowy, metaliczny i był wydany w zupełnie innej epoce perfumiarstwa ('93 rok jeśli się nie mylę)

Nie każdy doceni ten kunszt?


@Eustachiusz: Nie jest to poziom Kourosa ale będzie zdecydowanie trudniej niż przy obecnych mainstreamowych tytanach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@vizori w sumie kiedyś wąchałem egoiste i mi średnio podszedł, ale to było jak znałem trzy zapachy na krzyż i jeszcze nie miałem wyrobionego nosa. A teraz w sumie lubię takie ostre perfumy, więc może mi podejdzie
@Eustachiusz: ja mam i sobie chwalę, ale rzeczywiście jest to zapach inny niż obecnie modny mainstream. Dla mnie jest to zapach poważny i elegancki, jednocześnie nie czuję aby był przestarzały. Polecam powąchać w perfumerii oryginał Platinum Egoiste, w niektórych jest dostępny bo sam tak sprawdzałem.