Wpis z mikrobloga

Normictwo wykopowe i inne dno intelektualne będzie wmawiało innym, że typowy anon siedzący na tagu chce modelek 9/10. A ja powiem, że jest odwrotnie, chciałbym odbicia lustrzanego siebie - przeciętnej, spokojnej, miłej dziewczyny z którą mógłbym spędzić czas i porozmawiać o zainteresowaniach, a nawet zaciekawić ją czymś nowym czego nie zna. Nie chcę partnerki którą traktowałbym jak "torebkę" albo jakiś gadżet, którym mógłbym się pochwalić innym, tak jak to robią p0lki
Ale to nie będzie dane z przeróżnych wiadomych powodów(,)
#przegryw #tfwnogf
  • 11
@Yassassin: Jesteś tak samo toksyczną osobą jak osoby które wymieniłeś, wystarczy wejść na twój profil. Słabym posunięciem jest mówić o sobie jako o osobie "miłej" gdy emanuje się nienawiścią do innych grup ludzi.
Ale tak, współczuje, że masz problem ze znalezieniem miłość. Kiedyś się uda, głowa do góry.
@silv123: do kogo niby emanuję nienawiścią xd jedyne co robię to krytykuję hipergamiczne zachowania p0lek, jak wykluczają innych ze względu na ich genetykę na którą nie mieli najmniejszego wpływu. Nie śmiałem się nigdy z ulaństwa, nie pisałem że jakakolwiek jest brzydka, tak więc nie rozumiem gdzie tak zieję tym jadem. Chyba że chodzi ci o coś innego
Ale okej, niech ci będzie. Musze naprawić skrzywienia w mojej głowie, zaakceptować ich hipergamię
@77023: @Yassassin: to nie jest projekcja, sporo przegrywow takich po prostu jest. Zreszta #!$%@?, popatrz pod przecietnym "pokazmorde" czy nawet zdjeciami golych dup. Wiele razy jak przegrywy pokazywaly ta "przecietna szara myszke" ktora chcialy to byla po prostu wystylizowana, oczywiscie dopracowana, instagramowa. No, bo o to chodzi - zeby byla taka zwykla, nie musi byc super, wystarczy jedyne 7/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla goscia ktorego