Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kim dla was jest prawdziwy mężczyzna? Przez 22 lata nigdy nie miałem dziewczyny. Szukałem różnych materiałów o tym co powinienem robić, jak się zachowywać, co wypada a co nie, itd. Ogólnie definicja kim powinien być mężczyzny zawsze jest taka sama i jakoś się tak utarło w społeczeństwie, że jest dżentelmenem, pomaga kobietom, dba o nie, jak się źle czują to kupi bukiet kwiatów i ulubione czekoladki, itp. Zresztą gdy zawsze pytałem kobiet to mówiły identycznie, to samo w popularnych książkach na temat relacji, związków, miłości. Też na typowych fanpejdżach są wpisy o tym kim powinien być. W sumie podobne rzeczy wyniosłem z domu, że trzeba ustępować kobiecie, pomagać a temat seksualności wobec nich to coś złego. Miałem wiele przyjaciółek (nigdy nie udało się coś więcej) i pamiętam, że nawet wysłanie emotki buziaka to było dla mnie coś dziwnego bo to taka seksualność skierowana wobec niej a miałem mocne przekonanie, że dziewczyny są niewinne, czułe i w ogóle one to takich rzeczy to nie. Kiedyś przypadkiem gdy byłem z przyjaciółką to po kilku drinkach zebrało jej się na opowiastki i powiem, że byłem lekko w szoku. To ja starałem się żeby nie przesadzić z okazywaniem zainteresowania, jakiś oznak że np. chciałbym ją kiedyś pocałować a ona miała już takie doświadczenia. Trochę się ogarnąłem i postanowiłem wziąć za siebie. Wyszedłem kilka razy do klubów i powiem wam, że też niezłe rzeczy się dzieją. W ogóle zburzyło to mój cały światopogląd i nie rozumiem czemu aż do teraz wszędzie w mediach i w otoczeniu pokazuje się mężczyzn jako tych napalonych a kobiety te niewinne, ciche. U nas w klasie większość chłopaków raczej wolała komputery i jeśli chodziło o relacje to tylko były takie popisy i przechwalanki z kim to zaraz się nie umówią (potem i tak się nie umawiali i mówili, że "już mi się znudziła to nie było sensu"). Dziewczyny już pod koniec szkoły widać, że zainteresowane były czymś innym, w ogóle miały starszych chłopaków z autami to nie było co konkurować no ale w klasie to ciche i pilne uczennice. Będąc nadal zagubionym 22-letnim przegywem jedyne co rozumiem z obecnego współczesnego przekazu to to, że powinienem być przystojny, wysportowany, dobrze uprawiać seks, ambitny, z dobrą pracą ale i wykształceniem, być gotowy zawsze pomóc kobiecie, ciągle być przy niej niezależnie od sytuacji, itp. itp. itp.
I pytanie kiedy ja to mialem nabyc/osiągnąć?!

#przegryw #tfwnogf #blackpill ? #zwiazki #relacje #zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603f7a62ada392000b186d11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kim dla was jest prawdziwy mężczyzn...

źródło: comment_1614776022TG9gR25vZxpO09k00gcong.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Te całe bycie uczynnym to jedno wielkie #!$%@?, które matki wciskają swoim synom i robią im tym mentalną krzywdę, gdy potem życie weryfikuje rzeczywistość.

Jedyne czego potrzebujesz to być stanowczym i pewnym siebie. Nie usługiwać, nie pytać co by chciała robić tylko dawać pozorny wybór np. jemy to albo to? Jak będzie marudzić to sam wybierasz i nie oglądasz się na nią, bo kobiety NIENAWIDZĄ podejmować decyzji.

Poza tym
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: zalecam zapoznać się z blackpillem. Miałem tak jak ty, od najmłodszych lat indoktrynowany przez matkę, babcię i ciotki (o zgrozo do dziś mi to wmawiają). Jeżeli jesteś w miarę wysoki i masz jako tako twarz to coś tam sobie znajdziesz jako beciak bo jeżeli byłbyś chadem to same by cię loszki zagadywały. Jednakże nie licz na szare myszki czy dziewice, dziś dziewczyny mają tak wyrobione liczniki że szkoda gadać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Trudne i ciekawe pytanie. Męskość ma wiele aspektów. Można wyglądać męsko, można zachowywać się po męsku. Te dwie rzeczy nie muszą się łączyć. Mnie męskość w sensie mentalnym kojarzy się z odpowiedzialnością, opieką, ochroną, stanowczością, siłą, uporem, umiejętnościami, poczuciem humoru, surowością. Ma tak dużo odcieni, że ciężko to opisać.
  • Odpowiedz
Dobrze że nigdy nie byłem aż tak zbluepillowany i nie musiałem siedzieć w fikcyjnym świecie a dowiadywać się poprzez partycypację i niemiłe doświadczenia. Lepiej się uczyć na własnych obserwacjach i cudzych błędach. Na 22 lvl dobrze wiedziałem że to point of no return i zbliża się koniec (chociaż mogłem jeszcze poszukać kogoś na studiach i rejterada była błędem rozłożonym na raty).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak narzekasz, ale to jest po prostu element naszej kultury

poprzednie pokolenia są z świata, gdzie w wieku 20 lat znajdowało się tą jedyną i wychodziło za mąż na całe życie, w tamtych czasach bycie porządnym mogło być bardziej cenione

jednak w dzisiejszych czasach przygodnego seksu i przelotnych relacji ważne są inne rzeczy i tyle

nie miej za złe poprzednim pokoleniom pewnych rzeczy, a postaraj się zrozumieć, oni dorastali
  • Odpowiedz
Kim dla was jest prawdziwy mężczyzna?


Posiada chromosomy XY i penisa. Nie wiem jednak co to ma wspólnego z tym, jakich partnerów wybierają kobiety, bo widzę, że to cię tak naprawdę interesuje. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
SześcioramiennaMaciora: > a temat seksualności wobec nich to coś złego

Ale czemu? Seks to nic złego. Nie sprawiasz tym nikomu przykrości, o ile jest to za zgodą dwóch równych stron, bez zdrad itd. Wręcz przeciwnie, seks z osobą, którą kochasz jest niesamowicie przyjemny. Ba, sam w sobie jest na tyle przyjemny, że niektórzy uprawiają go nawet bez miłości, zarówno mężczyźni jak i kobiety. Niektórzy, bo kluby to nie pełny obraz rzeczywistości,
  • Odpowiedz
  • 1
@CuckCuckKlan Problemy z relacjami mają zarówno niektóre kobiety jak i niektórzy mężczyźni. Oczywiście nie według typowego wykopka. A autor wpisu z tymi swoimi wszystkimi założeniami co do kobiet, co wypada, co nie, wg mnie stracił kontakt z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@kizi: Jak patrze co wyrabiają kobiety na ulicach ostatnimi czasy to mam wrażenie, że to wy straciłyście kontakt z rzeczywistością ( twitterowe Julki ). Poza tym, wiele z tego co OP napisał to prawda.
  • Odpowiedz