Wpis z mikrobloga

@L3gion: Szkoda szczępić ryja. Zebrała się tam loża mizoginów-onanistów. Nawet dzieciom nie odpuszczą. To już jest stan psychiczny. Od tych mizoginicznych skojarzeń na widok 10-latek to już krok od wyzywania małych dziewczynek od szmat i dziwek.
  • Odpowiedz
@Gigamesh: A skąd wiadomo że nie robiły innych zadań wcześniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym to są dzieci, przecież taki kilkulatek nie da sobie zabrać łopaty jakiejś fuj dziewczynie. To dla nich zabawa.
  • Odpowiedz
Od tych mizoginicznych skojarzeń na widok 10-latek to już krok od wyzywania małych dziewczynek od szmat i dziwek.


@psiversum: Prawie osiągneli ten stan, już przecież gdy zaginie jakaś nastolatka 14/15/16 lat to masz w komentarzach spuszczanie się jak to ona głupia Julka musiała iść skakać na bolce i inne obrzydliwe wysrywy.
  • Odpowiedz
Podpinanie byle pierdoły pod "piekło mężczyzn" jest zwyczajnie żenujące


@L3gion: ja to mam wrażenie że osoby udające zainteresowanie "piekłem mężczyzn" starają się obrzydzić ludziom ten termin, oraz są odpowiedzialne za większość samobójstw których ilość mamy w topce
  • Odpowiedz
@Gigamesh: To normalne, że chłopcy łapią za łopaty i chcą się pokazać dziewczynom. My np. nosiliśmy po dwa krzesła na raz, żeby pokazać jacy jesteśmy silni. Potem w pojedynkę nosiliśmy ławki. Dziewczynki na pewno coś robiły. Podlewały, zasypywały, może i przynosiły sadzonki.

A powiem Ci jeszcze, że ani przez moment nie zadałem sobie pytania o zakres obowiązków dziewczynek. Ot, zwykły kadr, który nie przedstawia nic poza uwiecznionym krótkim momentem. Doszukiwanie
  • Odpowiedz
@L3gion: Cieszę się, że poruszyłeś ten temat, bo ja się za głowę złapałem, jak zobaczyłem dziś rano ponad 100 minusów przy moim komentarzu, w tamtym temacie. Zaliczyłem sporego mindfucka. Trochę udało Ci się rozwiać moje odczucie wyalienowania ;)
  • Odpowiedz
oraz są odpowiedzialne za większość samobójstw których ilość mamy w topce


@Deska_o0: Bo tak jest. W Polsce nikt nie zgnoi faceta tak jak drugi facet. Kobieta kobiecie wygada się o problemach psychicznych albo doradzi pójście do psychologa, facet facetowi (często własny ojciec) powie żeby nie był p---ą.
  • Odpowiedz
"faceci", "laski" xD Przeciez to k---a jakieś kilkuletnie dzieci do c---a xD


@GrammarNazi: Przegrywy wszelkiej maści lubują się w porównywaniu sytuacji dzieci do dorosłych ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest dosłownie seksualizacja dzieci i przypisywanie im czegoś, czego nawet nie rozumieją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@L3gion: No ja przeglądam vikop w miejscach publicznych tak by nikt nie widział, czasami wstyd siedzieć z pełnymi nienawiści spierdoxami na jednym portalu.
  • Odpowiedz
@Kowixx ale pamiętając że jesteś naczelna karynka wypoku sugeruje że na wszelkich imprezach czy innych okazjach nie kiwalas nawet palcem bo jak to tak cnie
  • Odpowiedz