Wpis z mikrobloga

Mirki nie wiem jak to się dzieje. Ale chyba widmo przegrywu mnie opuściło. Lvl 24 i pomimo wszystkich cech przemawiających za byciem totalnie nieatrakcyjnym z obiektywnego punktu widzenia (ciągłe siedzenie przed kompem, nadwaga, Krzywe zęby i zakola, które ukryłem fryzurą w cebule czy inny worek na śmieci, kurs praca-dom, w dodatku egzystowanie od wypłaty do wypłaty bo utknąłem w gastro), moje życie po zakończeniu 4 letniego związku nabrało jakiejś dynamiki. Niby zawsze gdzieś tam miałem kontakty z dziewczynami na zasadzie pośmiania się z memów i jakiegoś pisania na instagramie, tak teraz moje nastawienie się zmieniło na bardziej stanowcze, wyrachowane, nawzywam rzeczy po imieniu - i to wszystko sprawiło, że coraz częściej widuję się z kobietami, dochodzi do scen łóżkowych. Jestem bardziej niż zadowolony. Założyłem tindera, nie mam jakichś wielkich podbojów, ale całkiem fajne dziewczyny zaczynają ze mną rozmowe po czym bardzo szybko proponują przejście na inną platformę i szybko wywiązuje się temat spotkania. Czasem zdarzało mi się chodzić na imprezy, gdzie najczęściej to było zwykle parówa party z ziomkami o gadaniu głupot. Teraz na imprezę przychodzę z kilkoma fajnymi koleżankami, bo ciężko mi sobie wyobrazić powrotu stanu poprzedniego. Jestem stałym czytelnikiem hasztagu blackpill, co skutecznie podkopywało moją pewność siebie - szczególnie w kwestii statusu społecznego związanego lub po prostu tego, że nie mam kasy, samochodu, mieszkania, dobrego zawodu itd. Chociaż ostatnie doświadczenia pokazują mi, że to kwestia podejścia i zrozumienia pewnego klucza, także nie wszystko stracone, a blackpill to strasznie toksyczny temat.

#blackpill #redpill #przegryw #przemyslenia #gownowpis #wygryw
  • 17
@ejven: nie piszę bajek. Staram się na to pozytywnie patrzeć, może to nie są jakieś dzikie rozmowy o tym jak będziemy ruchać się jak dzikie króliki. Po prostu całkiem takie normalne rozmowy, przeplatane jakimś „puszczeniem oczka” w temacie flirtu, przynajmniej ja to tak odbieram. Udaje nam się nawiązać jakiś zabawny kontakt o fuck’upach na tinderze, najgorszych pytaniach itd, jakoś pozwala to wygadać grunt.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yonk_ers: no dobrze dla ciebie, niech Ci się żyje dostatnio ale widać, że chcesz wywołać niepotrzebną gównoburzę. Blackpill nie zakłada, że nie będziesz nigdy mieć dziewczyny będąc paskudnym jak siebie opisałeś ale, że nigdy nie dostaniesz od kobiety namiętności. Zawsze to będzie chęć czucia się bezpiecznym albo żyć wygodnie. Jak tylko pojawi się chad w okolicy to twoje koleżanki szybko zapomną kim wgl jesteś.
@silv123: Bait byłby gdybym starał się to opisać w superlatywach jak to pluje na przegryw i na blackpill, że to kłamstwo. Nie. Uważam, że w obu przypadkach jest trochę prawdy, ale nie można mieć takiego toksycznego myślenia, bo to odstrasza ludzi i zabija własne samopoczucie - według mnie. Napisałem ten wpis, bo skoro wszyscy mówią jak jest źle, to chciałem wrzucić coś pozytywnego, że jednak się da, i może być git
@yonk_ers: Prawda, w teorii brzmi to jak dobry plan dla osób co zbłądziły i nie wiedzą co robić. Zapomniałeś jednak, że jesteśmy na wykopie gdzie oni wolą żyć w tej nienawiści bo się przyzwyczaili i tak jest wygodniej, a na informacje w których jest inaczej niż mają w swojej bańce reagują agresją. Niestety jest to walka z wiatrakami, ale miło, że próbowałeś.
@Mazurski_Separatysta: W dużej mierze masz rację. Może ja też podchodzę z dużym uprzedzeniem do tematu blackpilla ze względu na, moim zdaniem, bardzo negatywny wydźwięk wielu wpisów, albo też ja to rozumiem w dosyć wąski sposób. Przyznaję, że mam świadomość tego, że niektóre relacje szybko znikną - ale ja też nie oczekuję płomiennego romansu czy konkretnego związku w takich przypadkach. Jeśli niektóre relacje skończą się seksem lub kilkoma spotkaniami i wypaleniem tematu
@yonk_ers:

Ludzie na tagu cierpią niestety na silny syndrom potwierdzenia - informacje, które pasują do ich światopoglądu są przyjmowane bez zastrzeżeń, a te, które nie pasują są odrzucane. Rzecz jasna środowisko tak samo myślących ludzi napędza radykalizac xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yonk_ers:

To oczywiście hiperbola, ale chodzi o to, że nie ma znaczenia jak ty siebie określasz. Widocznie jako dostatecznie atrakcyjnego fizycznie określają ciebie kobiety, co jeszcze bardziej potwierdza blackpilla, bo podobasz się im mimo, że jak piszesz jesteś zapuszczony (czyli genetyka gra tu główną rolę). Zdecydowana większość facetów przecenia swoją atrakcyjność, ale trafiają się też tacy jak ty.
łagodne objawy mentalcelstwa