Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#motoryzacja #samochody

Jakie auto do 40-50tysi?
Aktualnie mam auto warte 20tysiecy i odłożyłem sobie 20tysiecy na auto. Najlepiej żeby był to SUV, benzyna, automat.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@peja_ricardo12: muszę mieć wyższe auto, bo nie dojadę na działkę, ani do pracy.. co w tym dziwnego? A temu suv nie terenowe, bo mam rodzinę i chce żeby było wygodne..
  • Odpowiedz
  • 23
@peja_ricardo12 dolaldnie. Mentalność robola , bo Ciebke noe stać i mentalność robola bo nie rozumiesz ze gusta i potrzeby są różne. Zreszta... komu ja to tłumaczę..()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@peja_ricardo12: audi mi się nie podoba, ani cała grupa VW.
@musztym: dzięki bardzo, właśnie też myślałem nad volvo xc90 czy jakoś tak, albo bmw x3 x5

Ale gównoburze wywołałem z rana, powód samochód... ludzie :D chciałem żeby ktoś się odezwał kto jeździ suvem i jakieś plusiki swojej bryki napisał:)
  • Odpowiedz
@Matril: ja tam bym bral coś ze stajni toyota/ lexus. Rx330/350 w lpg jest naprawę spoko wozem, a w tej drugiej wersji całkiem nieźle z--------a.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matril: ja jeżdżę i polecam. Mam w benzynie i automacie. Wygoda w pozycji jazdy, łatwiej dziecko do fotelika wsadzić, a 4x4 przydaje się też jak ślisko się robi. Ja 2 lata temu za 53k kupiłem rogue 2014.
  • Odpowiedz
@Matril: Bo SUV to zło :) Kurcze ja to patrząc na ceny nówek bałym się trochę u----i w tej cenie. No ale ja się tym nie interesuję, więc w sumie g---o wiem, ale komentarz napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz