Wpis z mikrobloga

Pamiętacie wczorajszy wykop efekt z restauracją która została zaatakowana fałszywymi opiniami przez milicjantów i ich rodziny, ponieważ restaurator nie życzył sobie bandytów i osób z nimi powiązanymi w lokalu?

Mam świetną wiadomość, policyjne fanpage na facebooku będą informowały nas o kolejnych godnych polecenia restauratorach których warto rekomendować!

Stop milicyjnemu gnębieniu przedsiębiorców w czasach kryzysu! #wspieramprzedsiebiorcow

Pisząc fałszywe opinie o restauracjach nawet po godzinach "pracy" i gnębiąc przedsiębiorców w wolnym czasie już nikogo nie przekonacie że "to był tylko rozkaz" panowie milicjanci.

https://www.wykop.pl/link/5982083/policjanci-nie-tylko-blokuja-restauracje-pisza-tez-falszywe-komentarze-w-sieci/

#polska #bekazpodludzi #patologiazewsi #covid19 #koronawirus #policja #heheszki #przedsiebiorczosc #firma
n.....k - Pamiętacie wczorajszy wykop efekt z restauracją która została zaatakowana f...

źródło: comment_1614660301z2tIRa6pFSYEq64b0ZssqJ.jpg

Pobierz
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@niedorzecznik: Zawsze śmiałem się z prawilniaków, którzy "#!$%@? policję", ale przez ten rok z covidem pokazali swoje prawdziwe oblicze i tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że wojsko/policja to "ręce" władzy
@Mikstolar: No właśnie wcześniej ludzie myśleli, że prawilniaczki sobie wymyślają #!$%@? policji podczas gdy oni żyli z nimi od dawna i po prostu widzieli to co my teraz.

@Mikstolar: no w sumie co innego jest "#!$%@? policji" bo nie
jak ciebie zacznie pałować policja na strajku to zmienisz zdanie


@Dudleuss: wystarczy że przejdzie jak codzień przez pustą ulicę a zza kiosku wyjdzie dwóch niebieskich i wlepi mu mandat.

Marzę o tym by móc na widok policjanta odetchnąć z ulgą i pomyśleć o tym że jestem bezpieczny
@niedorzecznik: Zastanawia mnie czy dali policji w końcu te podwyżki czy o co chodzi... jeszcze jakieś 2 lata temu cała policja strajkowała i nie dawała mandatów przez około miesiąc (sam dzięki temu nie straciłem kilku stówek i nie dostałem pkt karnych, choć mi się srogo należało). Natomiast dzisiaj pałują na ulicy ludzi, robią bezsensowne wjazdy na restauracje i inne lokale... o #!$%@? tu chodzi? Obiecali im coś, czy po prostu mogą
Zastanawia mnie czy dali policji w końcu te podwyżki czy o co chodzi... jeszcze jakieś 2 lata temu cała policja strajkowała i nie dawała mandatów przez około miesiąc (sam dzięki temu nie straciłem kilku stówek i nie dostałem pkt karnych, choć mi się srogo należało). Natomiast dzisiaj pałują na ulicy ludzi, robią bezsensowne wjazdy na restauracje i inne lokale... o #!$%@? tu chodzi? Obiecali im coś, czy po prostu mogą się w