Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 516
K---s w cipie nie wyleczy waszych problemów egzystencjonalnych. I tak je będziecie mieli, i tak będziecie nieszczęśliwi. Opieracie szczęście na obserwacji osób które "ruchajom" a tak naprawdę głównym powodem ich sukcesu jest nie zastanawianie się lub życie chwilą. Krótkie dawki hormonów nie zrobią z was innych osób, związek nie jest gwarantem szczęścia a może nawet stworzyć nieszczęście które nawet nie poznaliście.
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@to_jest_chyba_kurcze_zart: Strasznie spłycasz temat ziomek. Problemem większości "przegrywów" nie jest brak ruchania, tylko brak bliskości emocjonalnej, bratniej duszy. Są to często romantycy, którzy marzą o bliskiej relacji, nie tylko ruchaniu. Dla takich osób znalezienie odpowiedniej osoby owszem sprawi że będą szczęśliwi. Jakby dla przegrywów problemem było ruchanie to każdy z nich by poszedł zaruchać dziwkę za te parę stówek, i by miał problem z głowy. Jednak tak to nie działa
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Syty głodnego nie zrozumie, zwłaszcza jak syty głodnego ma w dupie. S--s to symbol akceptacji Twojej osoby w sprawie jedynego zadania, które dała Ci natura. Rozmnożenia się. Więc nic dziwnego, że ludzie, którzy są dorośli i dalej odrzucani mają z tego powodu problemy. Nigdy nie jest tak że są dwaj identyczni ludzie, jeden z nich rucha drugi nie bo tak. Jest między nimi pełno różnic które powodują ten stan,
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: @pingwinek_pikpoket: jestem 8 lat w związku a mam lat 28, a mimo to palce u jednej ręki nie wystarcza żebym policzył wszystkie partnerki seksualne w życiu. Nie mówię tego żeby sie chwalić tylko zebyscie wiedzieli, że trochę wiem co mówię. Samo "zaruchanie" specjalnie nic nie daje. Ale jak masz 18 lat i możesz r----ć w zasadzie kiedy masz ochotę, a masz caly czas, to nie p-----l mi
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Jasne, dlatego jedyne o czym gadają to s--s, ruchanie, kto kogo puknął, ile partnerów miała różowa, czemu dziewice są najlepsze, czemu polki się puszczają i kto z kim sypia. Bo szukają bratniej duszy i przyjaciela, mhm xD
  • Odpowiedz
Nawet zwykle przytulanie sprawia ze wydziela się oksytocyna a to zmniejsza stres i ogólnie działa bardzo dobrze na psychikę i organizm
  • Odpowiedz
@pianinka:

Jasne, dlatego jedyne o czym gadają to s--s, ruchanie, kto kogo puknął, ile partnerów miała różowa, czemu dziewice są najlepsze, czemu polki się puszczają i kto z kim sypia. Bo szukają bratniej duszy i przyjaciela, mhm xD

Przecież mało który przegryw pisze o czymś takim, zwracasz uwagę na tych co najgłośniej szczekają i przeważnie są trollami. Część owszem obwinia cały świat za swoje niepowodzenia i stąd pojawia się frustracja
  • Odpowiedz
@pianinka: Znowu spłycanie, oczywiście znajdzie się kilku takich którzy by tylko myśleli o seksie, ale zdecydowanie większość z nich po prostu na tagu udziela się pisząc jak czują się oszukani przez życie, że przegrali w loterii która dyskwalifikuje ich z normalnej egzystencji, że przez ich problemy/wygląd/wychowanie/ogólnie wiele czynników mają bardzo niskie szanse na znaleznie sobie kogoś.

A lamenty na temat puszczających się polek to po prostu krzyk rozpaczy nad stanem
  • Odpowiedz
Strasznie spłycasz temat ziomek. Problemem większości "przegrywów" nie jest brak ruchania, tylko brak bliskości emocjonalnej, bratniej duszy


@Zgrywajac_twardziela: I to tez prawda! Na wykopie zostaniesz nazwany przegrywem jeżeli tylko na coś się pozalisz albo nie będziesz pial piesni pochwalnych wobec kobiet. A tak się składa, ze bratnią duszę znaleźć dziś jest niemal niemożliwe, bo kobiety zrobiły się... Bezduszne. Rozmawiałem swego czasu na prv z paroma osobami spod tagu przegryw i
  • Odpowiedz
a tak naprawdę głównym powodem ich sukcesu jest nie zastanawianie się lub życie chwilą


@to_jest_chyba_kurcze_zart: takie coś to też nie jest żaden sukces moim zdaniem. Można się zastanawiać, żyć świadomie i odpowiedzialnie i być przy tym zadowolonym z życia i to dopiero można uznać według mnie za osiągnięcie, bo to, co opisałeś, jest odcinaniem się od rzeczywistości i jest to to samo, co robią przegrywy, tylko w inny sposób.
  • Odpowiedz
Znowu spłycanie, oczywiście znajdzie się kilku takich którzy by tylko myśleli o seksie, ale zdecydowanie większość z nich po prostu na tagu udziela się pisząc jak czują się oszukani przez życie, że przegrali w loterii która dyskwalifikuje ich z normalnej egzystencji, że przez ich problemy/wygląd/wychowanie/ogólnie wiele czynników mają bardzo niskie szanse na znaleznie sobie kogoś.

A lamenty na temat puszczających się polek to po prostu krzyk rozpaczy nad stanem świata i ludzkim
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa:

W------e w laski z Polski, jakoś tak się złożyło, ze jesteśmy jedna z gorszych nacji pod względem kobiet, bo o ile urodowo przyzwoite, to ani wierne, ani pracowite, ani miłe...

A nie zakładasz możliwości że to Ty akurat miałeś pecha(albo podświadomie takie wybierałeś) i trafiałeś na takie? Owszem jest w Polsce mnóstwo takich roszczeniowych, tępych pustaków, ale takie generalizowanie jest bardzo krzywdzące wobec tych normalnych, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
Są to często romantycy, którzy marzą o bliskiej relacji, nie tylko ruchaniu. Dla takich osób znalezienie odpowiedniej osoby owszem sprawi że będą szczęśliwi.


@Zgrywajac_twardziela: nie wiem, ja czytając czasem wpisy różnych osób z tego tagu widzę obraz ludzi zgorzkniałych, wręcz toksycznych, patrzących na wszystkich i wszystko z góry. Z takim podejściem trudno znaleźć "bratnią duszę".

Jak ten słynny freethinker, który jest ponad każdym. Sokół kiedyś stworzył bardzo fajny kawałek na
Majku - > Są to często romantycy, którzy marzą o bliskiej relacji, nie tylko ruchaniu...

źródło: comment_1614679638XGOob7uBI10iPwAwgbpq50.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz