Wpis z mikrobloga

Podsumowanie wyzwania - Dzień 49! - Obecnie 45 k - na początku dnia było ok 48k.

Info:
Nie wiem czemu, ale dzisiejszy wpis, który dodałem po godzinie 14 został usunięty. Pisałem w tej sprawie do supportu.
Dlatego teraz będzie trochę krócej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zanim zacznę chcę powiedzieć że mój brak ostatnich aktualizacji tutaj wynika z faktu, iż moja grupa na Discordzie i Telegramie tak się rozrosła, że wszystko tam się przeniosło i wykopek trochę poleciał w odstawkę. Przepraszam więc osoby, które liczyły na moje wpisy. Nie będę dziś podawać linków do naszej grupy, bo może to z ich powodu mój poprzedni wpis został skasowany. Chce ktoś namiar to pisać priv.

Co się aktualnie stało z moim portfolio?
Od 2 tygodni Ameryka leciała ostro w dół. Najmocniej odczuły to właśnie akcje OTC - czyli tak zwane Penny Stock.
Osoby, które oglądają codziennie moje live'y wiedzą jak jest. Przykładowo wpakowałem ponad 15k pln w akcje CBBT, które zostały zablokowane przez T212. Akcje można tylko sprzedać. Mega chamstwo ale cóż poradzić. Kurs poleciał ostro na łeb. Biorę to na klatę. Dziś sprzedałem połowę akcji za grosze (w stosunku do 15k) czyli mowa o 2500 zł które następnie dopłaciłem do HCMC - tak wiem, szaleństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo trzymam ponad 35k płn w akcjach #alpp i tutaj liczę, że w przeciągu kilku dni a może i tygodni, uda mi się odrobić większą część ostatnich strat. Ogólnie dziś NASDAQ w końcu na zielono a to może oznaczać, że chyba skończyliśmy spadki i powoli zaczniemy wychodzić z tego bagna!

Aktualny stan mojego portfolio widoczny na załączony screenie.

Dodatkowo ostatnio zainteresowałem się ponownie krypto walutami. Kupiłem Stocka opartego o Biance smart chain i poczekam spokojnie co się wydarzy w marcu.

Do słyszenia jutro! Diamond hands!

ps Wszystko co tu pisze nie jest poradą inwestycyjną. Kopiowanie moich ruchów to istne szaleństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie biorę za to odpowiedzialności!

#gielda #mrfiemka #pennystock
Pobierz Fiemka - Podsumowanie wyzwania - Dzień 49! - Obecnie 45 k - na początku dnia było ok ...
źródło: comment_1614638917WapJ1yvJWFRX5HIGhEmVvZ.jpg
  • 16