Wpis z mikrobloga

Siemanko rowerowe Mireczki,

Trochę nietypowo - w jakich okularasz jeździcie na #rower #gravel #szosa ?

Szukam okularów w okolicach 300 zł (nie więcej a najlepiej mniej ( ͡º ͜ʖ͡º)), czy w tym budżecie warto rozważyć fotochromy (przyznam, że mi na tym zależy) ?

Sezon już się zaczął, warto się przygotować na wiosnę ()
  • 28
  • Odpowiedz
@lacksDescription: ja tak jeżdżę - dosyć jasne są, ale minusem jest że nie ściemniają się aż tak mocno jak inne. Mam już drugie 10125, kiedyś sobie jeszcze jakieś zamówię na zapas. Pierwsze połamałem jak upadłem na plecy mając je w kieszeni.
  • Odpowiedz
@lacksDescription: ja specyficznie - w Arcticach. Na plus gąbeczki wkoło, moje czułe na wiatr oczy lubią taką osłonę. No i polaryzacja świetna, a do tego pomarańczowe szkła, świat się wydaje radośniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam też opcję przerobienia na gogle, przepinając zauszniki. Ale za ciasne wtedy są.
  • Odpowiedz
@lacksDescription @AbaddonLincoln: Też jezdziłem w Arcticach. Akurat ta guma na linii czołowej świetnie się spisuje podczas jazdy na rowerze. Wymienne szkła all weather i czarne z polaryzacją na słoneczne dni robią robotę. Super jakość w dobrej cenie
W tym roku kupiłem Tifosi Aethon na próbę i nie wiem czy dorównają Arctice.
  • Odpowiedz
@89neo: też popylam w x-tigerach. Mam już drugą parę i polecam.
W pierwszych za mocną ścisnąłem ramkę przy wymianie szybek i pękła, ale skleiłem taśmą i jeżdżę w samych fotochromach na gravelu.
  • Odpowiedz