Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to tutaj przeczytałem czy w innym miejscu, ale były jakieś dyskusje czy w #zwiazki lepszy jest seks romantyczny i z miłością czy jakieś dzikie akcje.

Mi się zawsze wydawało normalnym to, że można było zerżnąć swojego różowego mocniej i na ostro, a przy tym czuć tę chemię i bliskość, na końcu zdyszanym dać sobie buzi, wtulic się i słodko spać. Nie wiedziałem że są tutaj jakieś rozbieżne drogi i jedno wyklucza drugie, i albo bzykacie się z czułością ale nudno, albo ostrzej ale z wyprutymi uczuciami. Zawsze to było w tym fajne, że jedno napędzało drugie i odwrotnie. Przecież nie ma nic lepszego niż dzikie akcje z romantycznym uczuciem w tle.

#seks #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 4
@6th_Sense: dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie fajnie i oddzielnie romantyczny i na ostro i w połączeniu też zajebiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że romantyczny pobudza bardziej uczucia, jakby rozpala na nowo ogień i przypominacie sobie o tym ile dla siebie znaczycie, bo czasami człowiek o tym zapomina przez natłok wydarzeń codziennych, a ten seks ostry właśnie ' bez uczuć' id