Wpis z mikrobloga

Czemu w ludziach dalej jest przekonanie "NASZ KLIENT NASZ PAN"? Mam klientkę, baba burzy się, co chwilę zmienia zdanie, gdy jej powiedziałem, że chyba sobie żartuje z czymś bo zmieniła ustalenia po raz dziesiąty to wielce urażona, wyłączyła się, a teraz nagrywa na Whatsappie 20 wiadomości głosowych JAK PAN ŚMIE TAK TRAKTOWAĆ KLIENTA XD

No #!$%@? mać co za mentalność... no chyba, że ja się mylę i mam sobie dawać pluć w ryj przez jakieś babsko bo to KLYENT

#pracbaza #jdg #dzialalnoscgospodarcza
  • 12
@Lapidarny wykonujesz dla niej jakaś usługę jak rozumiem. Jeśli użyłeś materiały już żeby zrobić dana rzecz a ona stwierdza że jednak nie to spoko, przyjmij to ale ponformuj że za materiały które zostały wykorzystane musi zapłacić
@Eglise: babka uznała, że zapłaci mi przelew NETTO to co jest na fakturze (czyli ostatecznie wyjdzie że to moje brutto) i nie potrafi zrozumieć że ona płaci kwotę BRUTTO z umowy a nie że przesyła mi netto i tyle....

Inna kwestia, że powiedziała, że mamy zostawić wszystkie faktury (xD) na stole i wypisać swoje godziny pracy i zapłaci mi tyle ile uzna za stosowne XDDD #!$%@? z umową w takim razie
@Lapidarny przedstaw jej sytuacja odwrotnie. Ma umowę o pracę, ale pracodawca jej zapłaci ile uważa za słuszne czyli 1/3 tego co na umowie ;d
Dużo cierpliwości życzę :) nie wiem co to za usługa, ja raczkuje w rękodziele, a już widzę jakie cyrki ludzie potrafią odstawiać, myślałam że tylko w internetach takie rzeczy
@Eglise: cyrk z babą straszny, usługa to remont mieszkania, umowa i wszystko jest, ale ona nie chce płacić nagle, kazała zostawić klucze w mieszkaniu, wszystkie faktury i zapłaci tyle ile uzna xD
wystaw faktury normalnie a potem przedsadowe wezwanie


@testowyandrzej: ajj, to już przerabiałem, E-SĄD itd, jedna faktura 7500 zł wisi od roku i firma ma #!$%@? na sądy :) Raz chyba tylko takie przedsądowe wezwanie mi zadziałało.

Baba niestety normalna nie jest, robi burdy na whatsappie bo z Niemiec nadaje xD

tak sie nie robi geszechtu panie lapidarny


( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lapidarny: @Eglise: nie znam się na tym za bardzo ale np. gdy kontrahent nie płaci to można go zgłosić do KRD? Ktoś się orientuje jak to działa? Czy można zgłosić tylko przedsiębiorcę czy osobę fizyczną też?