Wpis z mikrobloga

@JaFracek: Tez to gówno kupiłem i też już sobie nic nie wydrukuje. Nie używałem z 2 miesiące i głowica czy inny shit wyschła na amen i żadne czyszczenie ani wymiana tuszu nie pomogły xD
@JaFracek Weź mirku, kupiłem dwa dni temu na promce w islandzkim elektromarkecie HP 2722, #!$%@?łem się chwile na początku bo suka cały czas oznaczona była jako offline i nie szło nic wydrukować mimo że byla włączona, podłączona do wifi i drukowała bez problemu te #!$%@? strony testowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?łem się, poszedłem zajarać, wracam a ta #!$%@? sama wskoczyła na online. Mam nadzieję, że dalej będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaFracek: cokolwiek, byle nie #!$%@? pakard. Zapamiętaj. Znam ten ból, atramentówki mnie #!$%@?ły, kupiłem w końcu używany kombajn 3w1 Canona w kolorze i laserze i mam święty spokój od cyrków. Polecam serdecznie.
@JaFracek: Miałem to gówno ( ͡° ʖ̯ ͡°) HP 2710. Myślałem, że #!$%@? ją przez okno. Drukowanie z aplikacji nie działa, drukuje w tempie ślimaka, tusz się skończył po wydrukowaniu mniej niż 100 stron, zamienników tuszy nie ma, tylko jakaś drożyzna od HP, po doładowaniu raz drukowała na czarno a raz nie, zależy jaki miała humorom. Co chwile zawias i trzeba resetować. Działał jedynie dobrze skaner. Pozbądź
@JaFracek: kupowanie czegokolwiek HP to zbrodnia. Ja przeglądając jakikolwiek sprzęt elektroniczny od razu wycinam wszystkie ich produkty a zwłaszcza laptopy.
W kwestii elektroniki profesjonalnej jak switche czy inny sprzęt sieciowy to jeszcze można przeboleć
@JaFracek: kup sobie czarno biały laser poleasingowy za 100-150zł. kupiłem takiego rok temu z tonerem zapelnnionym na 30% przez rok zjechałem z niego 5% a naprawde duzo przez rok wydrukowalem


@dwarfguard jakiś konkretny przykład? Normalnie z allegro brałeś?
@cadet: Ja mam Lexmark MS415dn ale z poleasingowymi to jest tak, że w różnym czasie są wyprzedawane różne modele, musisz popatrzeć co jest dostępne w dobrej cenie i porównać kilka modeli, moja miała jak ją kupiłem 15k nalotu