Wpis z mikrobloga

nie wiedziales ze drukarek hp sie nie kupuje ;)?


@nomadicgoogler: jak chodzi o laserówki to z czystym sercem polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) byle zamiennik tonera za 30zł i można lecieć 3000+ stron
@dzieju41: miałem (atramentówek) kilka HP, miałem canona, mam brothera i co prawda brother żyje najdłużej ale jak na sprzęt za 600zł (j100) to jest #!$%@?, nadaje się w zasadzie tylko do drukowania na najtańszym papierze. Żeby drukować coś na błyszczącym papierze 180g bez patentów to nie wiem czy się uda bo nie wciąga takich kartek, trzeba podkładać zwykłe kartki i w jakiś sposób je unieruchamiać bo z błyszczącym wciąga zwykłe. Potrafi
@ssauczo_pauczo: prawda ale kosztowała chyba 250zł, brother jeszcze żyje więc trwałość na plus ale kilka razy w tygodniu potrzebuję wydrukować etykietki na foto papierze (używam jej w firmie) i mnie za każdym razem #!$%@? strzela z patentami aby wciągnąć papier foto. Podajnik w brotherze to dramat.
Ale mnie irytują takie glupie komentarze. Ale HP jest do dupy, tylko xxx. Wiesz, że jest ponad 100 modeli drukarek hp, a ty masz jedna z kilkudziesięciu tysięcy wyprodukowanych egzemplarzy tego akurat modelu. Na tej podstawie, uważasz, że jest jakis problem z ta marka. Na probce jednego egzemplarzu z kilkunastu milionów. Spróbuj zastosować ta filozofie do np. zgnilego ziemniaka w worku. Juz nigdy nie kupie ziemniakow, bo jest jeden zgniły w moim