Wpis z mikrobloga

Dobiegł końca cykl wpisów reklamowych o aborcji na żądanie, forsownej jako prawo czlowieka. Przypominam zatem, zwłaszcza wszystkim plusujacym bezkrytycznym entuzjastom, że ich autorka popiera i propaguje przerywanie zdrowej ciąży (żaden to zabieg tylko zwykły poród) dla wygody aż do 24 tygodnia.
Podkreślam, że wspolczesna neonatologia umożliwia przeżycie dzieciom urodzonym nawet w 22 tc. Tymczasem autorka aborcyjnych reklam odmawia tym samym dzieciom praw, świadomości i odczuwania cierpienia, zimna lub samotności. Obrzydliwa dehumanizacja dla swojego widzimisię. Należy to głośno potępiać.
#aborcja #dzieci #wczesniak #neuropa #bekazlewactwa
ciemnienie - Dobiegł końca cykl wpisów reklamowych o aborcji na żądanie, forsownej ja...

źródło: comment_1614542030OTIZweg0UExP32kbBM0OHW.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ciemnienie: ja tam nie mam nic przeciwko by dzieci z ZD się rodziły, pod warunkiem że rodzice bądź organizacje pozarządowe (kościół) by się nimi opiekowały i finansowały. Polski nie stać na opiekę nad zdrowymi ludźmi którzy rokują, a co dopiero usilne uporczywe ratowanie beznadziejnych przypadków. Spróbuj zapisać swoje dziecko do poradni specjalistycznej, może dostaniesz optymistycznie termin za pół roku ;).
Znam osoby niepełnosprawne - w praktyce śmieszna pomoc od państwa
  • Odpowiedz
@Krzyszy: ok, dziękuję za wypowiedz, ale nie o tym jest temat. Mowa jest o przyzwoleniu na przerywanie zdrowych ciąż na życzenie do 24 tc. Gdzie większość albo nie ma świadomości albo zupełnie ignoruje fakt, jakby to miało wyglądać - poród siłami natury, w trakcie którego dziecko by zmarło lub go przeżyło, a wtedy odkładane by było na bok i by umarło, bez pomocy medycznej. Mówimy o zdrowych dzieciach. Jestem zszokowana,
  • Odpowiedz