Wpis z mikrobloga

I tak się żyje a przyjechać zawsze fajnie na weekend do rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pieczona szynka, ziemniaczki w sosie grzybowym i suróweczka a do tego wykład naukowy o fizyce ale to nie na głowę wykopka bo lepiej czytać komentarze do bajta jak olaboga zdradziła mnie #rozowepaski albo memiki z cenzopapą. Nawet mi Was nie żal jakie macie nudne życie XD A potem w poniedziałek znów do #pracait #pracbaza którą kocham ()

Tak, gardzę takimi jak Wy, marnowanie czasu na FB i TikTok zamiast się uczyć języków

#bekazpodludzi #czujedobrzeczlowiek #wygryw #takaprawda
CarlVonVogel - I tak się żyje a przyjechać zawsze fajnie na weekend do rodziców ( ͡° ...
  • 17
@secret_passenger: wiem, muszę jeszcze nad tym popracować ale mam nadzieję że usunę konto bo tylko tutaj widzę ile jest głupich ludzi. Na żywo ludzie są jacyś bardziej ogarnięci co za tym idzie i ja mam szacunek większy do nich, nie mówią takich głupot etc. więc myślę że to krok w dobrą stronę
@secret_passenger: to dlaczego nie ma więcej takich ludzi jak Ty? Owszem, skarciłeś mnie i wziąłem sobie do serca co napisałeś. Zrobiłeś to ostro ale i z klasą, ale większość debil, debil, wali konia hue hue ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takich to ja szanuje jak Ty i do Ciebie to ja nic nie mam, ba jeszcze bym się nauczył od ciebie pewnie co nieco
@CarlVonVogel: nie słuchaj wykopków co gardzą starymi rzeczami czy polską kuchnia :3 mamcia na pewno pysznie gotuje a to ze stary laptop to nieważne jeżeli służy tak jak powinien :3 odwiedziny u rodziców to przyjemność sama w sobie jeżeli dobrze się wspomina dom, a to ile warte są otaczające cię rzeczy jest NAJMNIEJ ISTOTNE :3333 smacznego Mirku :3
@CarlVonVogel: ja na wykop nie narzekam tak bardzo. zdradzę Ci sekret:
- śledź ludzi, którzy mają coś sensownego do powiedzenia
- dyskutuj na poziomie, nie obrażaj, a jeśli ktoś zaczyna obrażać - kończ dyskusję (część ludzi po prostu nie umie dyskutować)
- śledź to co lubisz, a na czarno wrzucaj wszystkie śmieci - wykop nie musi być patologiczny - można tę patologię odfiltrować sobie

dla mnie najważniejsza w życiu jest pokora