Wpis z mikrobloga

#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Osada na dzikim zachodzie kolejny raz się rozrosła. Mieszkańcy ogarnęli, że za chwilę może im brakować jedzenia, więc skupili się tym razem na budowie farmy, by móc uprawiać rośliny #rolnictwo oraz hodować #zwierzaczki.

#lego #diy #smiesznypiesek #zwierzeta
Pobierz damw - #legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://bricks...
źródło: comment_1614514692hsbgAPy2rGDTLlyxr0Chzt.jpg
  • 21
@damw: Zboże wykonane elegancko, aż milo popatrzeć, jedynie te dynie to trochę dalej od siebie rosną, ze względu na to ze maja duże liście które tez muszą mieć miejsce aby łapać słonce. Może da się je jakoś rozsadzić?
Zboże wykonane elegancko, aż milo popatrzeć,


@sekinoau: dzięki

jedynie te dynie to trochę dalej od siebie rosną, ze względu na to ze maja duże liście które tez muszą mieć miejsce aby łapać słonce. Może da się je jakoś rozsadzić?

z tym nie będzie raczej problemu. Obecny układ roślin jest tymczasowy - nie wiem jeszcze, ile będę potrzebował miejsca na dom farnera (a chcę go tam gdzieś wcisnąć między stodołę a pole).
użyłbym 2417 i 2423 jako pnączy


@fizzly: w sumie niezły pomysł. Trochę mam tych klocków, to coś tam będę w stanie wymodzić ;)

32607

tych natomiast trochę mniej, bo dużo na fasolę poszło xD

Dorzucę jeszcze 55236 bo mam ich od groma, i zobaczę jak będą wyglądały 15279
szacowałeś kiedyś ile jest warta cała twoja kolekcja mniej więcej?


@slawek89: szczerze mówiąc nie, bo nawet nie wiem jak bym miał ją liczyć. Czy koszty samych zestawów? Cena kupna, katalogowa czy aktualna? Czy part-out zestawów i liczyć koszt klocków? Jak part-out to liczyć jako nowe, używane? Koszt zestawów też ciężko oszacować, bo ceny się zmieniają non stop. I coś, co przed chwilą było normalnie w sprzedaży, obecnie jest już retired i
@damw dlatego mówię mniej więcej, ( ͡º ͜ʖ͡º) ja kiedyś myślałem że mam dużo, dopóki nie wszedłem na tag Lego na wykopie, o reddicie nie wspominając ¯_(ツ)_/¯
ja kiedyś myślałem że mam dużo, dopóki nie wszedłem na tag Lego na wykopie, o reddicie nie wspominając ¯\(ツ)/¯


@slawek89: wiesz, na reddicie siedzi masa ludzi z USA, Niemiec, UK, Kanady itd. Bardzo bogate kraje, gdzie siła nabywcza jest zupełnie inna niż u nas. To sobie mogą pozwalać na kupno ogromnej ilości klocków. Jak jeszcze weźmiesz pod uwagę średnią powierzchnię domu w USA np, a zobaczysz ile masz w PL, to