Wpis z mikrobloga

@ed210: Wiele reklam jest tworzonych przez koncerny na rynek swiatowy, gdzie występują ludzie różnych ras. Nie będą specjalnie tworzyć kolejnej reklamy na "potrzeby" rynku polskiego.
Pewnie szukasz reklam pod swoją tezę, ja jakoś nie zauważyłem dyskredytacji nikogo w reklamach. W USA biali są najbardziej atrakcyjni ze wszystkich ras, i to nie z powodu wyglądu tylko statusu i przekonań, just saying...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ed210: bo międzynarodowe firmy robią jedną reklamę/sesję zdjęciową na wszystkie kraje w których produkt będzie sprzedawany. Jakoś nigdy nie widziałem murzyna w polskich reklamach leków i suplementów, pojawiają się tylko w sklepach i katalogach odzieżowych, oraz tłumaczonych reklamach motoryzacyjnych i spożywczych z zachodu.
@ed210: Oni posiadają zdrowy rozsądek. W p0lszy "tożsamość narodowa" = zamknięcie się na świat i błędne przekonanie o swojej wyższości. A nawet, jeśli Japonia poczucie wyższości posiada (ale w zupełnie innym tego słowa znaczeniu biorąc pod uwagę Japończyków), to miałaby do tego w przeciwieństwie do p0lszy powody.
Ale mnie nie obchodzi jacy oni są tylko jak ty ich widzisz? Czy tak samo jako polskie konserwy? Hmmm? Jeśli nie, to jesteś ojkofobem antypolonistą