Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #kopianget #stayblack #ashleyrosemarry #meganekko #rajstopyanime #anime #pixiv p

Kurcze znowu do mojej głowy wrócił temat odnośnie dekucing ()

Zaraz 27 lvl nigdy nie ścinane włosy (praktycznie do pępka) i w sumie już mnie #!$%@?ą we dosłownie wszystkim.
Tylko cholernie się boję i na samą myśl się stresuję, że mi to zjebią i będę wyglądał z jakiegoś pseudo metala na uber przegrywa xDD
Szczególnie, że nie mam jakiś gęstych włosów i jak na p0laka przystało mega zakola, więc długie włosy potrafią to przykryć xDDD

Z drugiej strony otworzyli u mnie niedaleko nowego barbera i oceny mają niezłe, więc może by tego nie #!$%@? i coś doradzili po męsku ()
No i bym oddał te włosy na Rak'n'Roll czy coś ¯\_(ツ)_/¯

Ehhh cholera, jak ja nienawidzę takich decyzji (,)
BlackReven - #randomanimeshit #kopianget #stayblack #ashleyrosemarry #meganekko #rajs...

źródło: comment_161434962840J1lGV0maLNEqybp140n0.jpg

Pobierz
  • 13
@BlackReven: Też miałem długie włosy kilka lat, ale takie do ramion( może parę centymetrów za), ściąłem i pierwsze co zauważyłem to że jak idę to strasznie wiało po uszach i to od samego chodzenia, do tego zauważalnie zimniej w łeb. Z plusów to szersze pole widzenia, lepiej słyszysz a raczej lokalizujesz dźwięki z tyłu i zero problemów podczas jedzenia (przypadkowe moczenie włosów w zupie) no i mniej włosów w domu, normą
@Nadaje_z_piwnicy: Ja i tak z wyjątkiem lata chodzę w kapturze albo mam je schowane pod kapturem, bo mnie wkurzają, więc i tak mi wieje w uszy xDD

Ano włosów u mnie trochę jest, a szczotki do czesania to regularnie trzeba czyścić ()

Jakby mi tak ładnie broda rosła na drwala to by nie było problemu xDD
U mnie prędzej to łoniaki, ale staram się je jakoś wyrównywać
@BlackReven: To tak pisząc już na serio, to zadbaj i zapuść brodę a nie pożałujesz, od kiedy mi zaczęło rosnąć coś więcej niż łoniaki to goliłem się na zero może 2 razy, a tak to ciągle przycinam na kształt tego co ma koleś na zdjęciu poniżej, nie mam mordy chada a wręcz przeciwnie a z brodą wyglądam i czuje się o wiele lepiej. A na zakola najlepsza jest ścinka jak najniżej,
Nadajezpiwnicy - @BlackReven: To tak pisząc już na serio, to zadbaj i zapuść brodę a ...

źródło: comment_1614353172xh7gjjbE5LbmMLZqvPdwRs.jpg

Pobierz
@BlackReven: Ja ściąłem długie włosy, ale trochę tego żałuje. Nawet myślałem żeby ponownie je se zapuścić, ale nie chce znów przechodzić przez tą faze przejściową gdzie twoje włosy przypominają hełm. No i krótkie na szybko można umyć i nie szarpią cie jak się kręcisz w łóżku.