Wpis z mikrobloga

Smutno mi, bo widzę do jakiego stanu doprowadziła ten portal #neuropa. (,)

Jestem tu od kilku lat, ale takiej szczujni i poniżania jednostki nie było tutaj od dawna. Takich metod grillowania niewygodnych opozycjonistów nie powstydziliby się twórcy najbardziej diamentowych reportaży wiadomości. I to wszystko na stronie głównej, za przyzwoleniem stronniczej moderacji. Hipokryci i zamordyści, codziennie wykopujecie propagandę TVP, a sami robicie dokładnie to samo. Uważacie się za liberalnych i oświeconych, a bliżej wam do szympansów w zoo, którzy obrzucają wszystkich dookoła gównem. Rzygać mi się chce jak na to patrzę. Szkoda mi otumanionych dzieciaczków, którzy ślepo wierzą w swojego pasterza, myśląc, że prowadzi ich do zbawienia. W rzeczywistości jesteście tępym bydłem prowadzonym na rzeź. Wystarczy jeden labrador i idziecie tam gdzie wam każą. Gdzie wasza duma i indywidualizm?

Już #!$%@? w to czy @syngromu rzeczywiście jest tym trollem, czy nie. Bez względu na to każdemu należy się szacunek i prawo do wyrażania opinii, którego moderatorzy powinni strzec. Nie wiem, może ja jestem zbyt naiwny i łatwowierny, ale uważam, że nie powinno być tak, aby user z dziesięcioletnim stażem dostawał bana, bo ma odmienne poglądy i wkleja obrazki inne od reszty. Chcecie się tutaj bawić i miło spędzać czas? Spoko, ale róbcie to na równych prawach i nie wyganiajcie innych z piaskownicy. Zamykając komuś usta w ten sposób nie różnicie się niczym od gestapowców strzelających ludziom w plecy. Takie zachowanie jest haniebne i nie widzę tutaj niczego czym można byłoby się chwalić. Jesteście tchórzami, nie potrafiliście go pokonać, więc zwyczajnie go usunęliście. Tak się nie wygrywa wojen.

Cóż, chyba trzeba znowu zablokować wszystkie polityczne tagi. Od tej całej nienawiści, którą szerzy neuropa, aż odechciewa się tutaj zaglądać. Nie potrafię zrozumieć jak małym i smutnym człowiekiem trzeba być, aby cały swój czas i energię wkładać w uprzykrzanie życia innym. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #moderacjacontent #feels #neuropa
Pobierz daeun - Smutno mi, bo widzę do jakiego stanu doprowadziła ten portal #neuropa. (╯︵╰,)...
źródło: comment_1614345419len7SMhHH8BvWawcLvGVcc.jpg
  • 28
@daeun: Jak zwykle się zesrali i ich jedyna odpowiedź, to "usuń konto".
Śmiać mi się chce jak skrajne lewaki twierdzą, że Wykop jest zasrany prawicowymi treściami xD
Jest tak zasrany, że co chwilę jest pocisk po Konfie, PiS itd. Za to pociski po lewej stronie zdarzają się rzadko albo tyczą się jakichś określonych jednostek. Wykop praktycznie całkowicie prawicowy był jakieś 5-10 lat temu. Teraz to jest arena politycznych trolli z przewagą
@Gluptaki ja używam tego słowo w kontekście literackim i buduję porównanie, Ty wyskakujesz mi z obecnym podziałem władzy w parlamencie xD tak, syngromu stoi w opozycji do działań neuropy i opozycjonistą może być nazywany. Polityka już całkowicie przeżarła wam mózgi xD