Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kumba: A co z tego że postawili zarzuty? "Robiłam wtedy co musiałam, żeby chronić siebie, Roberta i resztę naszej rodziny przed mężem" - mówi Helena Biedroń dla "SE". Przecież chodziło wtedy o sprawę z ojcem, który znęcał się nad rodziną, a Robert go atakował w domu. Ten pomysł z biciem matki wymyśliła konfederacja, kiedy okazało się że więcej ludzi popiera geja niż Konfederację.
@kumba: moja znajoma się z nim wychowywała na jednym podwórku gdzies na podkarpaciu i opowiadała, że fajny gosc prywatnie, jest postacią medialną i dodatkowo zadeklarowanym gejem więc wszędzie będzie pełno #!$%@? jaki on to nie jest. Mnie osobiscie to gówno obchodzi, ale jeżeli ludzie ze słupska chwalą sobie takiego prezydenta, to równie dobrze mógłby być moim prezydentem.
@kumba: Jeszcze raz boś jednak pusty jak dzban. Reporterzy znaleźli matkę Biedronia i zrobili z nią wywiad, w którym SAMA MÓWI, że to był sposób na pozbycie się męża alkoholika, który się nad nimi znęcał. A ty mówisz, że ona kłamie i że ty wiesz lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
@ItsFine: wystarczy przejrzeć internet, bo są dwie wersje zdarzenia. Jedna Konfederacji, gdzie są krzykliwe nagłówki
@slepauliczka: Nie prawda, większość z nich przeżyła to w rodzinnym domu, tylko jest coś takiego jak wyparcie. Każdy z nich pamięta #!$%@? starego robiącego awantury po wypłacie, a w niedzielę do kościółka.
@dlugi-gr: 20 lat temu mowila co innego. Teraz ojca alkoholika juz nie ma, oni sie dawno pogodzili, a wizerunek w polityce jest niezwykle istotny. Ja mowie, ze tylko oni wiedza, ktora wersja przestawiona przez matke jest prawdziwa, a ty o tym przesadzasz. Epitety o dzbanach swiadcza o tobie.
@SmakoszKotow: i kto mi zaplacil? XD przejrzyj moj profil. Ten tekst fajnie czasem wykorzystac w dyskusji , bo nie trzeba sie silic na zadne argumenty i wpada duzo plusow, ale tylko jak ma choc trochę sensu.