Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 30
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Piątek, 26 lutego 2021. Imieniny: Mirosława, Aleksandra. Słońce wstało dziś o 06:43. Będzie oświecało nas 10 godzin i 33 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:16. Ciemna noc zapadnie o 18:33, ale gwiazd można wypatrywać od 17:52.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 23

@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu


Dzień dobry! Deszcz pada, ale przejdzie. Maszyny zatankowane weszło łącznie z baniakami 2500 litrów. Do wtorku wystarczy ¯_(ツ)_/¯
Smacznego i pysznej!
Miłego dnia! Bawcie się dobrze.
Dzisiaj nowy DM!
wynalazekone - ! spoiler
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@zt_im: tylko halucynacje z niedożywienia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pjotsze: mnie sie ciągnie od zeszłego tygodnia xD
@wynalazek_one: za DM propsuje, świetnie się przy nich pracuje.
@Jurgen_Van_Beethoven: @wyinwidualizowany: @bolorollo:
@omi-omi: dlatego zawsze warto mieć pod ręką stopery!
@TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Hansim33 @Wejszlo @Sikorka2017
W końcu piątek! Do tego jeszcze 4 h pracy, nawet nogi już tak nie bolą xD
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @omi-omi: @TullamoreD: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Syskiev
Witam wszystkich,
dzisiaj piątek można się odpalać. Jeszcze jak! No poza mną dostałem info, że jutro wzywają mnie do pracy (troszkę
Dzień dobry,
przez wiercącego sąsiada przechodziłem w zeszłe wakacje, a dziś słyczę jak pies u sąsiada pazurkami po płytkach depta ( ͡° ͜ʖ ͡°), lub jak coś na te płytki spadnie to strasznie się niesie huk. Piątek, piateczek piątunio (ʘʘ), szkoda tylko że pogoda sie trochę zepsuła.
Trzymajcie się, miłego dnia i pysznej kawy oraz weekendowych napojów.

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @
@micke: @algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Dddkop @Dioddy @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Wejszlo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @slabehaslo @shitty_support @Syskiev @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @piupiulaserem @mobutu2 @martica

Dzień dobry,
O cie.. To już piątek, a lista atrakcji się nie kończy... Pachnie wiosną :)

spamuje skrzynki potencjalnych pracodawców, gotuję samodzielnie obiadki, jakieś pity robię, nano ilosci zadań dla aktualnego pracodawcy... No i dziś wracam do pisania mgr.
@Wejszlo ciekawe czy moja Promotorka te 2 rozdziały