Wpis z mikrobloga

W kwestii ewentualnej walki Kasjusz vs Parke zastanawia mnie na co postawia włodarze FameMMa ?
1. Walka w formule bokserskiej więc na ile rund postawia ?? Według mnie 3 x 3min to zbyt mało by w takim pojedynku wyłonić zwycięzce. 6 x 3min to już by wyglądało ciekawiej.
2. Sędziowie powinni być bokserscy ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwa iż ci od mma zamiast punktować boksersko i sprawiedliwie nawet nie będą spoglądać na walkę tylko z góry dają zwycięstwo Parke w końcu nie można dopuścić do sytuacji by król meneli pokonał aktywnego sportowca. * stronniczość w tej federacji istnieje o czym nie raz już mieliśmy okazje się przekonać.
3. Kasjusz z wszystkimi w Fame wygrywa przez kondycje oraz technikę ale tutaj będzie miał zawodowca więc atutu kondycyjnego nie będzie.
4. Ciekawi mnie również podejście do Normana na konferencjach i wywiadach..Kasjusz jest komaty i odpowiednim osoba potrafi oddać szacunek, a jeżeli chodzi o dorobek Parke powinnien to zrobić... Co innego był syf by do walki doszło, a co innego już sytuacja gdy walka zatwierdzona.
Jak myślicie ??
#famemma
  • 11
@Jax89: 1. Kasjo zapowiedział walke 5x3 min.
2. Nie. W tym momencie nie ma już żadnej stronniczości. Jest absolutny top sędziów mma w kraju. Na ostatnich galach, tylko jeden z sędziów był anonimem. Pozostali uznane firmy. Ale zgadzam się, że sędziowie powinni być bokserscy.
4. Ja jestem ciekaw, jak obejdą bariere językową. Mam nadzieje, że mimo to wejdą w jakąś interakcje. A co do twojego zdania - nie uważam, żeby Norman
@Jax89: Normanowi powinni jeszcze związać ręce, a nogi do wiadra i zalać betonem. Jest lepsza opcja niż to co proponuje fameMMA - Kasjusz vs Szpilka w boksie, a potem z Normanem w MMA. To byłoby o wiele ciekawsze i z sensem, bo za niedługo Życiński będzie chciał się zmierzyć z Khabibem, ale w szach.. ten, no, w bierki.