Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie wrzucić tutaj komentarz od @adik75

" nie wiem nawet dokładnie co to za marsz ale domyślam się, że chodzi o odwrotność tego co pacjent mówił tutaj: masz do konkretnego momentu, kilka sekund wyjaśnia pacjenta https://youtu.be/z78un6yC5EA?t=102 ale ten film pacjenta szczerze polecam w całości, masz kilka zdań z tego co pacjent opowiada: *Nie wiadomo czy będzie np. osoba, która w razie awarii sieci elektrycznej czy wody to nie wiadomo czy będziecie mieli wodę w kranie, warto się zabezpieczyć w baniaki z wodą, w powerbanki, bardzo ważna rzecz... i świece bo jak nie będzie prądu to będziecie musieli czymś świecić... Kupcie sobie krótkofalówki bo jak komórki przestaną działać to one zawsze będą działać na baterie, drogą radiową... JA NIE CHCĘ ŻEBYŚCIE PANIKOWALI TYLKO ŻEBYŚCIE BYLI ZABEZPIECZENI... ja słyszałem, ze wojsko ma dostarczać jedzenie do domów ale najlepiej liczyć na siebie..

Szanować to można ewentualnie kogoś, kto ma jakieś poglądy a nie reguluje je sobie w zależności od wygody i sytuacji. Wariat, który opowiadał rok temu takie rzeczy to akurat jeden z bardziej chorych filmów w historii całego uniwersum. Przewyższa wiele grubych filmów upośledzonego Kononowicza. I taki psychol teraz łazi protestować, tak jak te julki co spamowały niestworzonymi pierdołami rok temu, na każdym zdjęciu "#zostanwdomu" itp itd. a teraz na każdym cyrku kobiet darły ryje."

Oblechu Ty to sam siebie swoim zachowaniem wyjaśniasz, potrzeba tylko czasu i porównania do siebie jakiś dwóch Twoich materiałów a Ty i tak powiesz, że Cię hejtują XD

#kononowicz #sradek #patostreamy #foliarze
Analne_Dildo - Pozwolę sobie wrzucić tutaj komentarz od @adik75

" nie wiem nawet dok...
  • 3