Wpis z mikrobloga

@alxnr: Zwyczajowo jako świadek nie masz wyglądać wystrzałowo. To dzień twojej psiapsóły i jak nie ma być kiedyś twoją byłą "najlepszą przyjaciółką na zawsze" to nie możesz dopuścić do sytuacji że usłyszy czyjś komentarz że świadkowa wygląda wystrzałowo. Wiem że brzmi to debilnie ale widziałem kobiece przyjaźnie upadające z głupszych powodów. Nie ryzykuj.
@dran2 a, nie o to mi chodziło. Miałam na myśli dobrą jakość a nie tanią tandetę plus sukienka ma być po prostu ładna. W żadnym wypadku nie chce przyćmić panny młodej, chociaż i tak chce klasyczną, ciemną maksi, bez żadnych dodatków
@alxnr: ciężko powiedzieć bo zazwyczaj zamawiam takie rzeczy w internecie ale w galeriach często są sklepy w stylu forever i to są salony sukien? Może tam coś się znajdzie? W wola parku i na Młocinach jest na 100%. A co do tych co wrzuciłas wyżej to możnaby poszukać nawet w zarze/Reserved/mohito czegoś podobnego,
@vkzk o dziękuję, mam nadzieję, że nie zamkną mi galerii. Na Młocinach byłam ostatnio i jakoś nic mnie nie zachwyciło, wszędzie jakieś cekiny, a jak już matowa sukienka to jasna xD
@alxnr: na Sadybie jest dostępny 38 stacjonarnie jeśli cię to satysfakcjonuje :D całkiem zapomniałam w ogóle o tym sklepie, az sobie przejrze
@alxnr: jeszcze chyba na pradze w King Cross, zależy gdzie masz bliżej :D a właśnie widzę że spore promki, może coś pod święta znajdę :D