Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: co to jest obs? na necie czytam, ze to soft do streamowania. Czyli jako serwer a nie klient. I co to znaczy, ze tylko osoba z dostepem do OBS? Jak np taki ja ja moge zrobic taki donejt nie uzywajac opcji cofania z paypala? Masz wiedze z pierwszej reki czy tylko cos slyszales lub ci sie wydaje?
@peter-klementowski: Słyszałem o takiej opcji, ale nie wiem jak to działa. Druga rzecz, fake donate przez OBS jest szybszy.
OBS to klient. Możesz zrobić sobie fake donet na swoim streamie. Wyświetli się dokładnie tak samo, jak każdy inny donate.

Nie wiemy, ale Jareczek się sprzedał sugerując ile podatku dochodowego płaci. Z czego jasno wynika, że zarabia mniej niż minimalną kajową.
@diarrhoea: czyli sugerujesz, ze to sam menel sobie wplaca te donejty? Nie sadze, jego mozg nie jest zdolny do takich intryg. To zbyt skomplikowana operacja dla niego.
Na ktorym filmie sie sprzedal? Chyba przegapilem. Druga sprawa, to ile on chce zaplacic podatku to nie znaczy, ze wszystko policzyl. Jak ja zaplace 500zl podatku to nie znaczy, ze nie zarabiam milion dziennie. Pamietaj, ze w uniwersum IQ to liczba dwucyfrowa.