Wpis z mikrobloga

pozdro szejset


@TestoDepot: czyli mówisz, że skoro w jednym miesiącu w Polsce była wysoka inflacja, więc musiała być w ciągu ostatniej dekady? XDDDD nie jesteś orłem intelektualnym, c'nie xD bo jakby tak uśrednić w tym czasie o którym tam rozmawialiście, to polska wypadłaby lepiej od Czech. Wielka inflacja, koniec świata xD

twojej

Ale ty chociaż przeczytałeś artykuł? Bo nie popierają one twojej tezy ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: No niezbyt. Te kraje skandynawskie mogą sobie pozwolić na te wszystkie podatki i programy BO są bogate. I ludziom się MIMO tego dobrze tam żyje. Ale to nie jest tak że od razu jest równo, bo tak nigdy nie będzie. I trzeba to przyjąć do wiadomości - chyba lepiej jest jak otwarcie są nierówności ale tym na niższym szczeblu nadal życie się polepsza, niż jak wszyscy są sprowadzeni do
  • Odpowiedz
a gdzie pisałem coś o dekadzie?


@TestoDepot: to że zapominasz co pisałeś kilka kom wyżej chyba czyni tę wymianę zdań bezsensowną

Ale masz tu chociażby od 2k16 poszło w górę i to sporo. Ale nie, inflacji nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°).

tak jak w czechach, niemczech, słowacji. Wszystkie te kraje na złość obywatelom zwiększyły minimalną xD
  • Odpowiedz
lol mam ci strescic historię 3 krajów?


@Kernydz: Mi dawaj tylko skrót jeśli chodzi o Norwegię, tylko błagam, jak chcesz zacząć od ropy naftowej to możemy to od razu zakończyć, bo na brednie to szkoda mi czasu.
  • Odpowiedz