Wpis z mikrobloga

ZAPIS ZE SŁYNNEGO POJEDYNKU Z WOJTKIEM Z NORMANDII +18
Bohaterowie filmu: Jaszczur[J], Osadowski[O] i Wojtek z Normandii[WzN]
[O]: Dobry wieczór, słuchamy.
[WzN]: Dobry wieczór ee Wojtek nie z Normandii tylko ze służby. Otóż Marcinku gdybym był ze służby z całą pewnością byś tak nie powiedział. Myślę że zrozumiałeś moją dygresję. Rzekoma monotonnia w moich wypowiedziach heh jednominutowych z palcem na przycisku, wynika z niewygodnych dla Ciebie tematów. Niepierwszy raz mnie wyłączyłęś i nie pierwszy raz odegrałeś komedie. Eeee wasza telewizja ma na celu ośmieszanie prawdy, wartości narodowo- chrześcijańskich, tworzenie obrazu polaka- narodowca...
[J]: A ten biskup Ci nie osmiesza? Wojtek.
]O]: Daj mu powiedzieć....
[J]: Czekaj, pogadamy
[O]:... do końca
[J]: Biskup, nie WCHODZE W ZDANIE KURRRRRWAAA BO WIESZ CO ZNACZY NASZA TELEWIZJA WOJTEK DO K---Y NĘDZY???!!! HAMUUUUUJ SIE KURRRRRRRRRWAAAAAA. Nie przyjmuje kurrrrrrwa takich odp....

[WzN]: Lubię jak sie podniecasz
[J]: Nasza telewizja...
[WzN]: Lubię jak sie podniecasz.
[J]: W---------J W TAKIM RAZIE. TO PO C--J TU DZWONISZ...

[J]: Zadzwoń sobie do biskupa Długosza. Ja pierrrdole kurrwa
[WzN]: Masz pampersa?
[J]: Bez tych oskarżeń. Z Bąkiewicz... Idź wyliż dupe Bąkiewiczowi. On kurrwa ośmiesza, kogo ośmiesza? Kogo ośmieszamy? Długosza ośmieszamy?! Kanalie która sobie pozwala wykorzystywać emocje narodowe?! CO MI TU P--------Z?!
[O]: Puścić go czy czy nie?
[J]: Puść go. Puść go bo będzie krzyczał, że się go k---a wyłączyło. Sędzia się znalazł j----y k---a mać.
[WzN]: Bardzo mi miło.
[J]: A mnie, a mnie niemiło. Nie p-----l, nie może być Ci miło, nie może być Ci miło bo nie jest miło
[WzN]:... nie zniżę się, nie zniżę się do Twojego...
[J]: NO TO SIE KURRWA NIE ZNIŻE. To podnieś się i unieś się jak balon w powietrze. Nie daruje Ci k---a tego oskarżenia, spadło Ci z pyska za łatwo.
[WzN]: Zmień sobie pampersika mój kochany
[J]: Nie będę zmieniał pampersika bo ja kontroluję czy szczam czy sram. Mówisz o sobie? To zmień sobie. Ja nie mam z tym problemów. Nawet mi do głowy nie przyszło żeby Ci powiedzieć żebyś sobie pampersika zmienił. Każdy osądzi po sobie.
[WzN]: Jaki ty jesteś emocjonalny. Podniecasz mnie, wiesz?
[J]: A TY JESTEŚ K---Ą SPOKOJNĄ JAK KOSTKA LODU, TAK?! OSKARŻYŁEŚ MNIE CHUJU, ŻE JA OŚMIESZAM WARTOŚCI NARODOWO- CHRZEŚCIJAŃSKIE. Z--------M CI KURRRWA, W NORMALNEJ SYTUACJI MORDE BYM CI ROZBIŁ ZA TAKIE OSKARŻENIE. Ja Cię nigdy nie oskarżałem, na o nic.
[WzN]: Daj mi powiedzieć...
[J]: Mów, mów. Pozwalam Ci mówić.
[WzN]: aaa myyy, a myyyy, amyy się spotkamy osobiście i mi powiesz to prosto w oczy i zobaczymy cile się...
[J]: Pierrdole Cię kurrrwa. W co Ty, w co, wco w co grasz?! W COOO GRASZ TERAZ? W CO TY TERAZ GRASZ? W CO TERAZ, WIESZ ZE cI ZAJEBIE KURRRWA Z BANIAKA?! WIESZ ŻE TO ZROBIĘ?
[WzN]: O hahaha. O jezu kochany chłopie, ty przeceniasz siebie o ja..
[J]: Możliwe, że mi oddasz, możliwe że mnie znokautujesz, możliwe że zrobisz z mojej mordy krwawy befsztyk. MOŻLIWEEE.
[WzN]: Coooś Ty
[J]: Taka jest różnica między nami ciulu
[WzN]: Ale Wojtek, ale Wojtek powiem Ci szczerze gdybym to...
[J]: A JA PIERRRRDOLE TWOJE SZCZECZE. MÓW MI NIESZCZERZE BO TY. ZDECYDUJ SIĘ K---A CZŁOWIEKU CZY MÓWISZ SZCZERZE CZY MÓWISZ NIESZCZERZE. JA MÓWIĘ ZAWSZE SZCZERZE, ROZUMIESZ? I NIE PODKREŚLAM TEGO. POWIEM CI SZCZERZE MAM CIĘ W DUPIEEE. MÓWIĘ SZCZERZE
[WzN: Dobrze, bardzo mi miło
[J]: Nooooo
WzN: Bardzo mi miło
[J]: OSKARŻENIE ŻE WASZA TELE... PO CO W O... PO C--J TU DZWONISZ? POWIEDZ MI
[WzN]: No to Ci wyjaśnię. Daj mi wyjaśnić
[J]: Słuch.. no po co tu dzwonisz wyjaśniaj, wyjaśniaj
[WzN]: Dobrze wyjaśniam Ci już odrazu. Więc jeszcze raz Ci powtarzam ee Twoje zachowanie w stosunku do biblii. Eeee chyba nie muszę Ci przytaczać co powiedziałeś na temat biblii
[J]: NIEEEE I POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ. SRRRAAAM NA BIBLIE, NA STARĄ ŻYDOWSKĄ BIBLIE. WISI MI KOŁO D--Y ONA BO JEZUS CHRYSTUS ZAWARŁ ZE MNĄ NOWE PRZYMIERZE ROZUMIESZ? I MAM W DUPIE HISTORIE WIOSEK W AZJI MNIEJSZEJ, PŁYNĄCYCH KRWIĄ I SPERMĄ. NIE OBCHODZI MNIE BAJDURZENIE ŻE JAKIŚ J----Y NARÓD ZAWARŁ JAKIEŚ J----E PRZYMIERZE Z BOGIEM KTÓREGO NIE MA. WYJAŚNIŁEM CI KURRRRRWAAAAA!
[WzN]: Ale rewelacyjnie mi wyy...
[J]: NO TO SPIERRDALAJ W TAKIM RAZIE. MASZ COŚ JESZCZE DO DOGADANIA?! NIE MA CIE, WYŁĄCZ GO TERAZ...
[WzN]: Maaam, maaam
[J]: TERAZ GO WYŁĄCZ
[WzN]: Maam
[J]: Wyłącz, wył...
[WzN]: Widzicie nie ma cie odwagi rozmawiać...
[J]: P------e Twoją odwagę. Chcesz mnie przekonań?! Wyłącz go Marcin, wyłącz go..

[O]: Posłuchajmy jeszcze chwile
[J]: Naprawdę masz ochotę go słuchać? Patrz jak on sobie...
[O]: Daj mu, daj mu pogadać
[WzN]: No to się cieszę bardzo. Będziesz ee będziesz Wojtku nie tylko klęczał ale i leżał krzyżem. Sam się przekonasz o tym
[J]: TY KURRRRWA MNIE STRASZYSZ KRZYŻEM
[wZn]: Dobrze, dobrze, dobrze, ohh przest.. ale będziesz się ohhh jak ojojo nie schlebiaj sobie, nie schlebiaj

[J]: Zesrałeś się, zmień sobie pampersa hehehe hehehehe hehehehe noooo ehh
[O]: Dobryyy wieczóóór

#jablonowski #pasta #bekazprawakow
hohohohoho - ZAPIS ZE SŁYNNEGO POJEDYNKU Z WOJTKIEM Z NORMANDII +18
Bohaterowie film...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach