Wpis z mikrobloga

  • 2
@DunningKruger Pytam z ciekawości. Nie siedzę na tagu dla wykopowych ekspertów.
Ale logicznym się wydaje, że dzięki lockdownom i maseczka w jakimś stopniu zmniejszyliśmy tempo rozwoju pandemii. Dlatego ciekawi mnie jakie masz argumenty negujące to.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nanuno: Logiczne wydaje się jedzenie do 18 i chudnięcie (niektórym przynajmniej). Mi się wydaje że "wydaje się" to mało. Btw słowo "negujące" w Twojej wypowiedzi brzmi groźnie.

@Deska_o0: Masz rację, kto chociaż chwile nie byl pelen obaw ten kłamie.
  • Odpowiedz
strach przed nieznanym + nieznane, zawsze mogło się okazać że covid sieje spustoszenie w organizmie na poziomie AIDS ¯_(ツ)_/¯


@Deska_o0: @DunningKruger: rozumialem (choc nie popieralem) wiosenne lockdowny - nieznana choroba z Chin, wyliczenia na poziomie 600 000 ofiar w Polsce i milonow ludzi ktorzy beda potrzebowac respiratora, ogolny strach w spoleczenstwie i widmo przeladowania sluzby zdrowia setkami tysiecy pacjentow. Sam mylem lapy caly czas i mialem zele antybakteryjne
  • Odpowiedz
Ale logicznym się wydaje, że dzięki lockdownom i maseczka w jakimś stopniu zmniejszyliśmy tempo rozwoju pandemii. Dlatego ciekawi mnie jakie masz argumenty negujące to.


@Nanuno: nie ma korelacji miedzy lockdownem a przebiegiem epidemii.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wandsbeker Pewnie, że jest. Jeżeli pozamykane są miejsca, w których spotykaja się duże grupy ludzi, przykładowo bary, dyskoteki, itp. to naturalnym jest to, że transmisja wirusa jest znacznie ograniczona.
  • Odpowiedz