Wpis z mikrobloga

Miałem wtedy mam i teraz. Tylko dopiero teraz zrozumiałem przeznaczenie tego plastra. Mam krzywe przegrody nosowe a ten plasterek ułatwia mi oddychanie w nocy. Dzieki niemu mogę spać w jakiej pozycji tylko chce, bez zatkanego nosa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nefju: tez kupiłem wiadomo :D pamietam ze po tym jak plaster był do wywalenia to przyklejało się jakaś roślinę ale nie pamietam już jaka xd
  • Odpowiedz
@Liamdot: poza legendarnym plastrem warto przypomniec jakim zajebistym chadem byl mieciel. Na tle owczesnych polskich pilkarzy ktorzy wygladali albo jak wujek-janusz (np mandzienewicz, furtok), albo nieudolna podrobka modern talking (kulawik, staniek) albo osiedlowy zabijaka (ratajczyk) jego stylowa robila kolosalne wrazenie. Kazdy chcial tak wygladac i tak podobac sie laskom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Phyrexia: tylko kiedyś głupotę robiłeś raz na dwa tygodnie jak wychodził nowy numer a teraz młodzież 8 godzin dziennie karmi się takimi bravo sport
  • Odpowiedz
@Liamdot: Swoją drogą to pokazuje z jakiego piłkarskiego średniowiecza wyszliśmy skoro idolem był jakiś Mięciel, co na starość dopiero poszedł do średniaka z zagranicy
  • Odpowiedz