Wpis z mikrobloga

@Szczebaks: Tak jak napisalem, ze zalezy od kogo wezmiesz usluge. Jesli Tauron ma wysylke 100mbs w swoich papierach UPC tez powinno tyle dac, gorzej bedzie z Orange czy T-Mobile, u nich najwyzsza usluga to 600/100 po sieci Nexery, nizsza to 300/50, nie 300/100 jak u UPC.
@dktr: Szkoda, ze od switcha nie masz przepustowosci 1:1. Strzelam, ze switch leci do sieci glebiej linkiem 1 gigowym, moze ma jakiegos laga. Switche
@dktr: To, ze zawsze masz nie oznacza, ze trafisz gdy inne osoby nie korzystaja. Tak w ogole zajebisty sprzet, niby Cisco, Nexus a to sprzet end of sale, pewnie kupiony z drugiej reki bez wsparcia, do data center a nie sieci operatorskich, tylko czekac az sie #!$%@? bo bez wsparcia, ewentualnie aktualny soft na lewo, oby operator mial drugiego takiego w szafie. Nawet jesli leci 10gbs wyzej do sieci w co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzywy_kanister: nie trafiłem jeszcze, juz częściej gdzies dalej cos pada że pół Internetu jest nieosiagalne. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z mojego isp, kilkanaście publicznych adresów, własne revdnsy, żadnych xPONów z gównianymi routerami po drodze.