Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie cieszą takie wyniki. W Polsce, w kraju w którym wkłada się dzieciom do głów, że Bóg i Ojczyzna to najważniejsze wartości, że powstańcy wyklęci to bohaterowie do naśladowania, że śmierć wrogom ojczyzny, zaczyna wyrastać pokolenie indywidualistów, które pluje na rodzime zabobony cuchnące od dawna naftaliną.
#polityka #4konserwy #neuropa
maymademe - Bardzo mnie cieszą takie wyniki. W Polsce, w kraju w którym wkłada się dz...

źródło: comment_16140994064jUgh7BWzisQsGvtw2jeFj.jpg

Pobierz
  • 68
@may_made_me: W polsce powoli rośnie nowe pokolenie, które przyniesie normalność. Już i tak powoli się zmienia mentalność 10 lat temu chłopak z kolorowymi włosami miałby przesrane a dzisiaj to norma. Tak samo jak małolat dbający o siebie, 5 lat temu chłopak się powiesił bo odstawał od polackiego kanonu męskości, a dzisiaj każdy małolat chce wyglądać jak najlepiej i ten polacki kanon męskości jest popularny tylko u sebków
@niezdiagnozowany: Aktualnie to właśnie indywidualiści głosują na Lewicę. Cała prawicowa retoryka w Polsce jest przesycona kościółkowymi bzdurami i przedkładaniem dobra narodu nad swoje własne.

Na prawicy jedynie Korwin próbował dotrzeć do indywidualistów i udało mu się uciułać całe 4,76%. Poszedł w kościókowo-narodową retorykę i cyk wszedł do sejmu.
@Wanzey: Ach te problemy lewicowych "indywidualistów" z wielkich miast. Normalność to "chłopak z kolorowymi włosami". #!$%@? tam z kiblem w mieszkaniu i bieżącą wodą na wsi, gdzie są z tym problemy. #!$%@? tam z czystą energią i ogrzewaniem w zime czymś innym niż śmieciami. #!$%@? tam ze skomunikowaniem wsi i miast, żeby ludziom uproscić życie. NORMALNOŚĆ TO KOLOROWE WŁOSY U CHŁOPAKA! Może nie ma co jeść, ale przynajmniej mogę mieć trwałą
@CzajnikZniszczenia:

Bzdurą jest to, że to według ciebie argument, że indywidualista nie może głosować na lewicę. Indywidualizm nie opiera się tylko na siedzeniu na pieniądzach


To ja może zacytuje za wikipedią "Indywidualizm (łac. indywiduum 'całość niepodzielna' i gr. ismos 'wiedza') – zasada filozofii politycznej i etyki, zgodnie z którą jednostka ludzka uznawana jest za najwyższe dobro. Przeciwieństwem indywidualizmu jest kolektywizm."

A przypomnij mi, kto mowi o kolektywilizmie?

Kolejną bzdurą jest to,